WindowsInternet i komunikacjaBezpośrednia wymiana plikówBitCannon

BitCannon0.0.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

BitCannon to niewielkie narzędzie, które pozwala na pobranie listy katalogu plików torrent na twardy dysk i korzystanie z niej w trybie offline.

Program stworzony został w odpowiedzi na liczne zamknięcia serwisów oferujących bazy z plikami torrent, umożliwiającymi pobieranie z Internetu różnego typu danych - oprogramowania, multimediów itp. Umożliwia on pobranie na lokalny dysk komputera pełnej listy dostępnych torrentów wraz z magnet linkami i przeglądanie jej zawartości nawet bez połączenia z Internetem.

Narzędzie stanowi złoty środek dla użytkowników korzystających z sieci BitTorrent, dający możliwość pobierania plików nawet w przypadku kiedy nasz ulubiony serwis z torrentami zostałby zamknięty. Dużą zaletą BitCannon jest szybkość działania. Według zapewnień twórcy aplikacja jest zdolna do przeszukania bazy 6 milionów torrentów w zaledwie 10 milisekund.

Narzędzie BitCannon dostępne jest dla systemów Windows, Linux oraz Mac OS.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentStephen Smith
Liczba pobrań627
Data aktualizacji19 sty 2015
Rozmiar pliku5.33 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)