Bitdefender Antivirus for Mac ikona

Bitdefender Antivirus for Mac2018

MacOSBezpieczeństwoProgramy antywirusoweBitdefender Antivirus for Mac
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bitdefender Antivirus for Mac to kompleksowy program zabezpieczający Maca przed różnego typu zagrożeniami, a przy tym na tyle lekki, że jego obecność nie wpływa w zauważalny sposób na działanie pozostałych programów.

Bitdefender Antivirus for Mac zapewnia ochronę w czasie rzeczywistym dzięki funkcji „Autopilot”. Zmiany w plikach Maca są monitorowane bez przerwy i wszelkie niebezpieczne działania zostaną natychmiast wykryte. Baza sygnatur jest aktualizowana na bieżąco, a program korzysta z autorskiego silnika w chmurze, podobnie jak inne produkty Bitdefendera. Dzięki temu Antivirus for Mac wykrywa zagrożenia zdolne zaszkodzić nie tylko systemowi OS X, ale też innym.

Skanowanie na życzenie można wywołać w trybie „szybkim”, który sprawdzi tylko foldery o podwyższonym ryzyku, „pełnym”, który przeskanuje całą zawartość dysku, oraz tylko na wybranym folderze. Skaner jest szybki i nie przeszkadza w pracy.

Od niedawna Bitdefender Antivirus for Mac ma możliwość blokowania także niechcianych programów typu adware, czyli wyświetlających uporczywe reklamy czy instalujących uciążliwe komponenty w przeglądarkach. Co więcej, programowi towarzyszy rozszerzenie TrafficLight dla przeglądarek, które będzie monitorować odwiedzane strony i w razie potrzeby ostrzeże o ryzykownych stronach bądź przekierowaniach połączeń.

Aby pobrać Bitdefendera dla Maca, trzeba podać swój adres e-mail na stronie. Wersja testowa programu działa przez 30 dni i integruje się z platformą central.bitdefender.com. Pełną licencję na program można kupić na jeden lub trzy komputery, na rok, dwa lub trzy lata.

Udostępnij
Kup program
Bitdefender Antivirus for Mac 2018wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.03 oceny
Twoja ocena
ProducentBitdefender
Liczba pobrań953
Data aktualizacji30 sie 2017
Rozmiar pliku15.74 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
Bitdefender Antivirus for Mac ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (3)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)