AndroidBezpieczeństwoProgramy antywirusoweBitdefender Antivirus Free
Bitdefender Antivirus Free ikona

Bitdefender Antivirus Free4.192.1082

  • Slider item
  • Slider item

Bitdefender Antivirus Free to darmowe oprogramowanie antywirusowe udostępnione przez rumuńskie przedsiębiorstwo Bitdefender, którego produkty są znane użytkownikom z całego świata.

Nie wymaga konfiguracji

Po uruchomieniu Bitdefender Antivirus Free wystarczy użyć jednego przycisku, by natychmiast rozpocząć szybkie skanowanie urządzenia przenośnego. Narzędzie wykorzystuje technologię skanowania „w chmurze”, co sprawia, że baza danych jest wciąż aktualizowana, dzięki czemu użytkownik chroniony jest przed wszystkimi, nawet najnowszymi wirusami. Trzeba jednak pamiętać, że funkcja ta wymaga stałego połączenia z internetem.

Warto wspomnieć, że Bitdefender Antivirus Free automatycznie skanuje wszystkie aplikacje, które pobieramy do pamięci wewnętrznej lub na kartę SD, wykorzystując te same technologie, co Bitdefender Mobile Security, czyli flagowy produkt firmy Bitdefender skierowany do właścicieli platform mobilnych.

Działa w tle

Bitdefender Antivirus Free został skonstruowany w taki sposób, by nie doprowadzać do spowolnienia działania urządzeń z Androidem na pokładzie, nie wspominając nawet o nadmiernym zużyciu baterii smartfonów czy tabletów, na których zainstalowano opisywany program.

Najważniejsze cechy:

  • darmowy program antywirusowy
  • nie wymaga konfiguracji
  • szybkie skanowanie po uruchomieniu
  • automatyczne skanowanie pobranych aplikacji
  • czytelny interfejs
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentBitdefender
Liczba pobrań697
Data aktualizacji10 lut 2023
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (adware)
Bitdefender Antivirus Free ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)