bETBKath
Bitdefender Antivirus Free ikona

Bitdefender Antivirus Free3.154.1031

  • Slider item
  • Slider item

Bitdefender Antivirus Free to darmowe oprogramowanie antywirusowe udostępnione przez rumuńskie przedsiębiorstwo Bitdefender, którego produkty są znane użytkownikom z całego świata.

bETBKatj

Nie wymaga konfiguracji

Po uruchomieniu Bitdefender Antivirus Free wystarczy użyć jednego przycisku, by natychmiast rozpocząć szybkie skanowanie urządzenia przenośnego. Narzędzie wykorzystuje technologię skanowania „w chmurze”, co sprawia, że baza danych jest wciąż aktualizowana, dzięki czemu użytkownik chroniony jest przed wszystkimi, nawet najnowszymi wirusami. Trzeba jednak pamiętać, że funkcja ta wymaga stałego połączenia z internetem.

Warto wspomnieć, że Bitdefender Antivirus Free automatycznie skanuje wszystkie aplikacje, które pobieramy do pamięci wewnętrznej lub na kartę SD, wykorzystując te same technologie, co Bitdefender Mobile Security, czyli flagowy produkt firmy Bitdefender skierowany do właścicieli platform mobilnych.

Działa w tle

Bitdefender Antivirus Free został skonstruowany w taki sposób, by nie doprowadzać do spowolnienia działania urządzeń z Androidem na pokładzie, nie wspominając nawet o nadmiernym zużyciu baterii smartfonów czy tabletów, na których zainstalowano opisywany program.

Najważniejsze cechy:

  • darmowy program antywirusowy
  • nie wymaga konfiguracji
  • szybkie skanowanie po uruchomieniu
  • automatyczne skanowanie pobranych aplikacji
  • czytelny interfejs
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena:
ProducentBitdefender
Liczba pobrań280
Data aktualizacji8 lis 2021
System operacyjnyAndroid Android 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (adware)
Bitdefender Antivirus Free ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bETBKatt
Komentarze (0)
bETBKauf