Bitdefender GravityZone

WindowsArchiwumProgramy archiwalneBitdefender GravityZone
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bitdefender GravityZone to biznesowe oprogramowanie antywirusowe oferujące ochronę komputerom i maszynom wirtualnym działającym pod kontrolą różnych systemów operacyjnych. Obsługuje ono także zdecydowaną większość wykorzystywanych powszechnie platform wirtualizacyjnych.

Do dyspozycji użytkowników oddane zostały możliwości Bitdefender Endpoint Secuirity Tools. Oprócz skanowania antywirusowego w wielu wariantach, jest zatem dostępna także zapora ogniowa, aktywny filtr antymalware'owy oraz menedżer nadzoru nad danymi pod kątem phishingu. Na zdalne zarządzanie ochroną punktów końcowych sieci pozwala dostępna w chmurze lub lokalnie konsola administracyjna. Z jej poziomu można rozesłać pod wskazane adresy linki z instalatorami, zarządzać siecią chronionych urządzeń, planować zadania, dostosowywać politykę ochrony do danego urządzenia czy przeglądać pliki poddane kwarantannie. Konsola udostępnia także złożone narzędzia do raportowania i przeglądania statystyk z opcją eksportu do pliku CSV i PDF.

Jeśli użytkownik nie chce korzystać z panelu administracyjnego w chmurze, może posługiwać się konsolą uruchamianą lokalnie. Jest ona dostarczana w postaci już skonfigurowanego obrazu wirtualnego serwera, który można uruchomić na dowolnej maszynie wirtualnej. Do jego działania nie jest konieczna instalacja na wirtualnym pulpicie systemu operacyjnego, a funkcjonalność działającej w ten sposób konsoli jest taka sama, jak w przypadku chmury.

Wdrożenie oprogramowania, jak i zarządzanie siecią urządzeń, wirtualnych maszyn i serwerów jest proste. Wystarczy na punkcie końcowym uruchomić przesłany nań wcześniej pakiet instalacyjny, aby pojawił się on na liście objętej ochroną. Od tego momentu możliwe będzie zdalne rozpoczęcie skanowania, aktualizacji, rekonfiguracji, a nawet usunięcie klienta. Skanowanie w wybranym przez siebie wariancie i zakresie można uruchomić na dowolnych punktach końcowych.

Multiplatformowość i skuteczność ochrony, a jednocześnie łatwość instalacji i administrowania, czyni GravityZone bardzo dobrą propozycją zarówno w warunkach korporacyjnych, jak i mniejszych przedsiębiorstw, a także placówek naukowych i edukacyjnych. Zarówno centrum administracyjne, jak i oprogramowanie na punktach końcowych sieci jest dostępne w polskiej wersji językowej.

Udostępnij
Kup program
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.03 oceny
Twoja ocena
ProducentBitdefender
Liczba pobrań1 602
Data aktualizacji20 sie 2015
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)