Bitdefender Mobile Security ikona

Bitdefender Mobile Security3.3.195.2164

AndroidBezpieczeństwoPakiety zabezpieczająceBitdefender Mobile Security
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item

Bitdefender Mobile Security to pakiet ochronny dla platformy Android. Zapewnia on kompleksową ochronę smartfonu, tabletu, lub innego urządzenia pracującego pod kontrolą systemu od Google. Posiada on moduł antywirusowy, asystenta prywatności, skaner sieci i przeglądanych witryn www, a także moduł antykradzieżowy. Aplikacja pozwala również na ochronę aplikacji za pomocą kodu PIN.

Podstawowym modułem pakietu jest skaner złośliwego oprogramowania. Działa on w oparciu o mechanizm „Autopilot” znany z dekstopowych produktów Bitdefendera: skanowanie i akcje są podejmowane w pełni automatycznie. Antywirus skanuje wszystkie pobierane i instalowane aplikacje, pozwala także na ręczne skanowanie przez użytkownika. W ramach antywirusa działa również ochrona sieci, która skanuje przeglądane strony internetowe. Drugim składnikiem jest ekspert prywatności, który daje pogląd na to, jakich uprawnień wymagają używane aplikacje. Dokładnie opisuje on każdą z nich, pozwala również na szybkie usunięcie danej aplikacji, oraz udostępnienie innym użytkownikom informacji o tym, że nie jest ona bezpieczna. Moduł ten podsumowuje wszystkie aplikacje i wyświetla sumaryczny wynik prywatności użytkownika.

Moduł antykradzieżowy pozwala na zdalne lokalizowanie i blokowanie urządzenia, a także usuwanie danych. Lokalizowanie może odbywać się po pobieraniu danych GPS, a także włączeniu sygnału dźwiękowego (np. gdy niemożliwe jest znalezienie telefonu w jakimś pomieszczeniu). Użytkownik może zarządzać funkcjami antykradzieżowymi za pomocą specjalnej strony internetowej po utworzeniu konta Bitdefender, a także poprzez drugi, zaufany telefon i wysyłanie wiadomości SMS z odpowiednimi poleceniami. BitDefender pozwala także na ochronę aplikacji. Po jej aktywowaniu, uruchomienie danego programu wymagać będzie podania zabezpieczającego kodu PIN.

Ustawienia pakietu pozwalają na włączanie powiadomień asystenta prywatności, oraz wysyłanie informacji diagnostycznych. Bitdefender oferuje swój pakiet w pełnej polskiej wersji językowej. Aplikacja do działania wymaga wykupionej subskrypcji. Producent udostępnia bezpłatną 14-dniową wersję próbną.

Udostępnij
Kup program
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.05 ocen
Twoja ocena
ProducentBitdefender
Liczba pobrań2 971
Data aktualizacji10 lut 2023
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Bitdefender Mobile Security ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (2)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)