BitDefender w wakacje taniej dla uczniów i pracowników szkół

Wojciech Kowasz

05.07.2011 18:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marken, oficjalny dystrybutor produktów BitDefender w Polsce, przygotował wakacyjną promocję dla uczniów, nauczycieli i pracowników placówek oświatowych umożliwiającą zakup oprogramowania zabezpieczającego z rabatem 50%.

Promocja skierowana jest do wszystkich uczniów, nauczycieli oraz — co ważne — również pracowników szkół podstawowych, gimnazjalnych, średnich oraz uczelni wyższych. Oferta trwa od 1 lipca do 30 września. Każda z kwalifikujących się osób może w tym okresie zakupić oprogramowanie BitDefender za połowę standardowej ceny. BitDefender AntiVirus Pro 2011 z licencją na jeden rok i jedno stanowisko kosztuje wtedy 49,50 zł, zaś wersja na trzy stanowiska — 64,50 zł. Ceny bardziej rozbudowanej edycji Internet Security to odpowiednio 64,50 zł i 79,50 zł, a najbardziej zaawansowana wersja Total Security kosztuje 79,50 zł i 94,50 zł.

Więcej informacji o promocji można znaleźć na stronach firmy Marken. Tam również zamieszczony jest regulamin, który szczegółowo określa uprawnienia do skorzystania z promocji.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)