AndroidKomunikacja/społecznośćInne programy do komunikacjiBitmoji - Your Avatar Emoji
Bitmoji - Your Avatar Emoji ikona

Bitmoji - Your Avatar Emoji

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bitmoji - Your Avatar Emoji to aplikacja, za pomocą której można ubarwić zabawnymi naklejkami i emotikonami rozmowy prowadzone przez SMS-y, e-maile lub popularne komunikatory internetowe.

Aby skorzystać z programu, należy najpierw wykonać wstępną konfigurację. W pierwszym kroku zalogujemy się, używając adresu e-mail lub konta na Facebooku. Następnie usługa poprosi nas o skonfigurowanie osobistego profilu w Bitmoji, m.in. o wybranie awatara i ustalenie hasła. Konfigurację zakończymy, wchodząc w ustawienia systemu, w sekcję "Język i wprowadzanie" i aktywując aplikację Bitmoji.

W programie znajdziemy pokaźną bazę komiksowych naklejek, dopasowanych do różnych okoliczności: romantyczne, miłosne, smutne, z bohaterami filmów itp. Wystarczy wybrać interesujący nas plik, wtedy zostanie on skopiowany i wystarczy go wkleić w treść pisanego SMS-a, e-maila lub wiadomości w komunikatorze typu WhatsApp lub Facebook Messenger.

Tutaj jednak warto zaznaczyć, że na urządzeniach z Androidem aplikacja jest bardzo niewygodna w obsłudze. W trakcie testów nie znaleźliśmy funkcji, która pozwoliłaby wprowadzać tekst: aplikacja wyświetlała jedynie zestawy naklejek. Dlatego aby wpisać tekst, należało przełączać się na inną zainstalowaną klawiaturę, korzystając z widocznej w prawym dolnym rogu ekranu małej ikony służącej do wyboru klawiatur, a następnie przełączyć się na Bitmoji. Tutaj jednak pojawiał się kolejny problem: po otworzeniu nowego wątku SMS-owego lub e-mailowego i wybraniu interesującej naklejki, aplikacja otwierała okno z menu wyboru odbiorcy wiadomości. Dopiero wtedy można było wkleić naklejkę. To błędy, które bardzo mocno utrudniają korzystanie z aplikacji.

Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
ProducentBitstrips
Liczba pobrań731
Data aktualizacji2 sie 2023
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Bitmoji - Your Avatar Emoji ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)