WindowsAkcesoriaKompresory plikówBitser
Bitser ikona

Bitser1.5

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bitser to bezpłatne oprogramowanie służące do zarządzania plikami archiwalnymi.

Aplikacja oferuje niezwykle wygodny i funkcjonalny interfejs użytkownika, za pomocą którego możemy dodawać i aktualizować archiwa metodą „przeciągnij i upuść”. Bitser jest w pełni kompatybilny z Eksploratorem Windows i dzięki temu otrzymujemy również szybki dostęp do najważniejszych funkcji programu z poziomu menu kontekstowego w systemie Windows.

Bitser tworzy archiwa w formacie ZIP, 7-ZIP i w pliku wykonywalnym EXE, a także oferuje możliwość tworzenia samorozpakowujących się archiwów (SFX). Oprócz tego rozpakowuje dane z następujących formatów plików - ZIP, zipx, 7Z, RAR, ISO, VHD, MSI, GZIP, BZIP2, TAR, DEB, DMG, LZH, LZMA, LZMA2, PPMd, NSIS, RPM i UDF. Program posiada również wbudowany menedżer haseł i narzędzie do sprawdzania sum kontrolnych w plikach (MD5, SHA-1 i SHA-256).

Bitser pozwala wykonać pełną lub częściową konwersję plików archiwalnych do innych formatów. Tworzy skompresowane kopie zapasowe danych, zabezpiecza archiwa przy użyciu zaawansowanego algorytmu szyfrującego AES-256 bitowego, a także obsługuje wielowątkowość na systemach wieloprocesorowych i wielordzeniowych. Tworzy raporty wyświetlające całą historię zarchiwizowanych plików w programie i znajduje oraz usuwa wszystkie puste foldery z menu kontekstowego.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.02 oceny
Twoja ocena
ProducentBitser.org
Liczba pobrań521
Data aktualizacji3 wrz 2018
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Bitser ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)