iOSKomunikacja/społecznośćSpecjalistyczne komunikatoryBitTorrent Bleep
BitTorrent Bleep ikona

BitTorrent Bleep1.7.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bleep to komunikator stworzony przez twórców aplikacji BitTorrent. Jego główną zaletą, ma być zapewnienie bezpieczeństwa i tajności dla naszych wiadomości oraz rozmów. Program pozwala zarówno na wymianę wiadomości tekstowych jak i prowadzenie rozmów głosowych.

Ochrona użytkowników opiera się na szyfrowaniu danych, a także komunikacji bezpośredniej pomiędzy nimi. Po zainstalowaniu aplikacja wymaga sparowania z kontem. W tym celu konieczne jest otworzenie na ekranie komputera komunikatora w wersji desktop i zeskanowanie odpowiedniego kodu QR. Urządzenie zostanie automatycznie połączone z kontem i zarejestrowane w bezpiecznej sieci. Główne okno wyświetla listę kontaktów, udostępnia także ich wyszukiwarkę. Aplikacja umożliwia przeglądanie historii połączeń, a także dodawanie nowych znajomych. Możemy to zrobić za pomocą ich adresu email, numeru telefonu, lub klucza publicznego (w formie kodu QR). Aplikacja pozwala na wysyłanie wiadomości tekstowych, możliwe jest także wykonywanie połączeń telefonicznych z użytkownikami sieci.

Ustawienia komunikatora pozwalają na zmianę nicka, przeglądanie informacji o koncie, a także importowanie kontaktów z skrzynki adresowej. Aplikacja obsługuje powiadomienia, użytkownik może nimi sterować. W ustawieniach znajdziemy także funkcję dodawania nowego urządzenia, oraz czyszczenia historii wiadomości. Program jest udostępniany za darmo.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań113
Data aktualizacji27 kwi 2016
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
BitTorrent Bleep ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)