iOSNarzędziaPrzesyłanie plikówBitTorrent Shoot
BitTorrent Shoot ikona

BitTorrent Shoot1.0.36

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

BitTorrent Shoot to aplikacja do wymiany zdjęć i wideo pomiędzy różnymi urządzeniami i systemami mobilnymi. Korzysta ona z technologii BitTorrent Sync’s peer-to-peer.

Centralną część ekranu głównego zajmują dwa przyciski: wyślij oraz odbierz. U góry znalazł się także mały odnośnik do ustawień, ale z ich poziomu możemy jedynie określić czy aplikacja może działać w przypadku braku sieci Wi-Fi. W przypadku zdecydowania się na opcję wyślij czeka nas jeszcze wybranie plików, którymi chcemy się podzielić. BitTorrentShoot może przesyłać jedynie pliki zdjęciowe i wideo zgromadzone w naszej galerii.

Z poziomu aplikacji możliwy jest podgląd, dzięki czemu sprawdzimy czy na pewno dobre materiały zaznaczyliśmy. W następnym kroku generowany jest kod qr. Po jego zeskanowaniu za pomocą programu Shoot na innym urządzeniu automatycznie przechodzimy do transferu. Z poziomu obu aplikacji możemy śledzić jego postęp. Jednocześnie dane pliki mogą być przesyłane na kilka urządzeń.

Aplikacja w wersji darmowej pozwala trzykrotnie przesłać pliki. Za kolejne musimy zapłacić jednorazowo w formie mikropłatności. Dzięki temu każdy sam może ocenić, czy takie rozwiązanie jest mu potrzebne.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań89
Data aktualizacji29 cze 2015
System operacyjnyiOS
LicencjaTestowa (demo)
BitTorrent Shoot ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)