WindowsNarzędziaSynchronizacja danychBitTorrent Sync
BitTorrent Sync ikona

BitTorrent Sync2.3.8.560

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

BitTorrent Sync to działające w oparciu o model komunikacji P2P narzędzie do synchronizacji danych pomiędzy komputerami i urządzeniami mobilnymi. Umożliwia ono bardzo szybki transfer danych pomiędzy wieloma jednostkami i nie nakłada na użytkownika ograniczeń rozmiaru danych, które mogą być synchronizowane.

W odróżnieniu od bardzo popularnych obecnie usług wirtualnych dysków, które wykorzystywane są do synchronizacji danych (np. Dropbox, Box, OneDrive itp.) BitTorrent Sync pozwala synchronizować pliki ulokowane bezpośrednio na dysku komputera (bez konieczności ich przesyłania na zewnętrzne serwery w chmurze). Wystarczy, że z poziomu programu zdefiniujemy udostępniane foldery i wygenerujemy dla nich specjalne klucze. To właśnie po ich przekazaniu innym osobom, będą one mogły zsynchronizować dowolny katalog na swoim komputerze z zawartością udostępnioną przez nas.

BitTorrent Sync nie nakłada żadnych ograniczeń co do rozmiaru synchronizowanych danych, ani szybkości transferu czy ilości użytkowników jednocześnie pobierających dane. Wszystkie te parametry mogą zostać zmienione przez nas w opcjach konfiguracyjnych narzędzia. Z ich poziomu możemy m.in. ustalać limity szybkości pobierania\wysyłania danych, wskazać port wykorzystywany do transferu lub skorzystać z mapowania portów NAT UPnP.

Podczas transferu plików połączenie pomiędzy urządzeniami jest szyfrowane 256-bitowym algorytmem. Dostęp do naszych danych mają jedynie te osoby, którym przekażemy odpowiedni klucz dostępu do zawartości wybranego folderu. Co istotne, narzędzie dostępne jest również na urządzenia mobilne (z systemem Android 2.2, iOS 6.0, Windows Phone 8, Kindle Fire lub w wersjach wyższych), co znacznie ułatwia przenoszenie danych pomiędzy komputerem, a smartfonem czy tabletem.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.06 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań3 342
Data aktualizacji24 cze 2016
Rozmiar pliku8.54 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
BitTorrent Sync ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)