bDYhCpDp
BitZilla ikona

BitZilla3.7

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

BitZilla to niewielki klient sieci BitTorrent o rozbudowanych możliwościach. Dostępny jest na systemy operacyjne Windows oraz Mac OS i oferuje obsługę pluginów, które z pewnością zadowolą nieco bardziej wymagających użytkowników.

bDYhCpDr

Program napisany został w języku Java, dzięki czemu uruchamiany może być na wielu różnych systemach operacyjnych. Poza niewielkimi rozmiarami i bogatą funkcjonalnością charakteryzuje się prostą obsługą, nie odbiegającą zbytnio od alternatywnych rozwiązań tego typu. Wyposażony został we wbudowaną wyszukiwarkę torrentów, opcje wstrzymywania/wznawiania transferu, kolejkowania, ustalania priorytetów pobierania, statystyk czy też limitowania szybkości wysyłania/pobierania danych. BitZilla umożliwia zarówno na ściągania danych z istniejących plików torrent, jak również tworzenie własnych.

Inne przydatne podczas korzystania z sieci BitTorrent funkcje aplikacji to wsparcie dla automatycznego przekierowania portów (UPnP) oraz dodatkowe mechanizmy do inteligentnego zwiększania transferu. Nie zabrakło również wbudowanego modułu radia, pozwalającego na słuchanie muzyki transmitowanej strumieniowo za pośrednictwem Internetu.

Uwaga!

  • Kreator instalacji narzędzia proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.
  • Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek Java 2Runtime Enviroment. Najnowszą wersję Java 2 Runtime Enviromentmożna pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki iinne dodatki(http://www.dobreprogramy.pl/Biblioteki-i-inne-dodatki,Kategoria,Windows,35.html) (patrz: Programy powiązane).
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
BitZilla 3.7wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
ProducentShareZillas
Liczba pobrań778
Data aktualizacji24 lis 2017
Rozmiar pliku12.63 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
BitZilla ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYhCpDW
bDYhCpEn