iOSPodróże i transportTaxi i wspólne przejazdyBlaBlaCar
BlaBlaCar ikona

BlaBlaCar5.160.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

BlaBlaCar to oficjalna aplikacja serwisu społecznościowego o tej samej nazwie. (blablacar.pl). Usługa umożliwia łączenie kierowców i pasażerów na wspólnych trasach, dzięki czemu jedni oszczędzają na wydatkach za paliwo, a drudzy na bilecie (ceny są zazwyczaj niższe niż w komunikacji publicznej).

Po uprzednim logowaniu, czy to z wykorzystaniem danych serwisu, czy za pomocą konta na Facebooku, zakończonym potwierdzeniem numeru telefonu, można od razu przystąpić do planowania podróży. Do wyboru są takie opcje, jak oczywiście punkt początkowy i końcowy podróży, dokładny termin, bagaż, ewentualna podróż powrotna, zgoda na objazd, który może przedłużyć podróż, a także maksymalna kwota, za jaką skłonni jesteśmy skorzystać ze wspólnego przejazdu.

Kierowcy zaś mogą, poza wyszukiwaniem pasażerów, skorzystać z możliwości pochwalenia się swoim autem. Znalazło się miejsce dla informacji nie tylko o modelu i marce, ale także komforcie podróży i liczbie miejsc. Twórcy usługi zapewniają, że warto dodać swoje zdjęcie, aby szybko odnaleźć resztę ekipy, z którą planujemy podróż. Ponadto, w aplikacji możemy przeglądać dostępne propozycje podróży lub zamieścić własne „ogłoszenie” i skonfigurować dla niego powiadomienie.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentComuto Sa
Liczba pobrań138
Data aktualizacji24 paź 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
BlaBlaCar ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)