WindowsGrafikaAkcesoria graficzneBlack Bird Image Optimizer
Black Bird Image Optimizer ikona

Black Bird Image Optimizer1.0.3.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Black Bird Image Optimizer to bardzo prosta, a jednocześnie niezwykle skuteczna aplikacja przeznaczona do redukowania rozmiaru zdjęć cyfrowych bez jednoczesnej utraty ich oryginalnej jakości.

Według zapewnień twórców program bazuje na autorskim i zaawansowanym algorytmie kwantyzacji kolorów, który zapewniać ma optymalizację grafiki na jak najwyższym poziomie. Black Bird Image Optimizer pozwala na redukcję rozmiaru pojedynczych plików ze zdjęciami, jak również całych ich zbiorów. Wspierana jest metoda przetwarzania wsadowego, która umożliwia usprawnienie pracy z dużą ilością danych.

Ponadto narzędzie wyposażone zostało w zestaw funkcji, z pomocą których łatwo skorygujemy podstawowe atrybuty graficzne. Mowa o opcji manipulowania poziomem wyjściowej jakości, rozmycia, jasności czy kontrastu.

Uwaga!

  • Wersja testowa posiada zablokowany tryb przetwarzania wsadowego oraz umożliwia na optymalizację rozmiaru zaledwie 20 zdjęć.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań358
Data aktualizacji23 kwi 2018
Rozmiar pliku1.52 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Black Bird Image Optimizer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)