Black Bird Registry Cleaner ikona

Black Bird Registry Cleaner1.0.1.3

Strona głównaWindowsNarzędziaNarzędzia systemoweBlack Bird Registry Cleaner
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Black Bird Registry Cleaner to darmowa edycja narzędzia przeznaczonego do optymalizacji systemu Windows, które realizowane jest poprzez oczyszczanie rejestru ze zbędnych wpisów.

Program kierowany jest w głównej mierze dla początkujących i niedoświadczonych użytkowników, którzy chcieliby usunąć problemy w systemie związane ze zbędnymi lub błędnymi wpisami w rejestrze systemu. Obsługa ogranicza się w zasadzie do uruchomienie programu i zainicjowania procesu skanowania, w ramach którego wyszukiwane są wszystkie niepotrzebne składniki. Następnie wyświetlana jest lista wpisów, które można usunąć. Black Bird Registry Cleaner daje użytkownikowi możliwość wyboru pozycji do usunięcia (wszystkie lub tylko wskazane).

Korzystanie z Black Bird Registry Cleaner jest w pełni bezpieczne. Jeszcze przed rozpoczęciem oczyszczania narzędzie tworzy kopię rejestru Windows, który można łatwo przywrócić w razie problemów.

Udostępnij
Black Bird Registry Cleaner 1.0.1.3wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.02 oceny
Liczba pobrań448
Data aktualizacji6 paź 2017
Rozmiar pliku0.97 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Black Bird Registry Cleaner ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)