Black Hole Benchmark ikona

Black Hole Benchmark4.2

WindowsNarzędziaTestowanie i diagnostykaBlack Hole Benchmark
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Black Hole Benchmark to darmowa aplikacja (tak zwany benchmark) służąca do sprawdzania wydajności komputera, głównie posiadanego procesora. Program sprawdza sprzęt użytkownika pod kilkoma kątami: Singlethread (wydajność pojedynczego wątku), 4 Thread (pomyślany głównie pod kątem wydajności w grach komputerowych) oraz Multithread (wydajność przy wielu jednoczesnych wątkach procesora),

Przeprowadzając łącznie trzy testy (po jednym razie na każdy z ich rodzajów), uzyskamy wiarygodny wynik określający wydajność posiadanego komputera. Pewnym minusem Black Hole Benchmark jest to, że jest to benchmark pomyślany tylko o systemach 32-bitowych, co stanowi pewne ograniczenie. Program nadrabia to prostym interfejsem, do którego obsługi nie potrzeba w zasadzie żadnych wielkich zdolności. Należy pamiętać, że podczas wykonywania testów aplikacja może przez pewien czas nieodpowiadać, a system reagować z dużym opóźnieniem - jest to normalne zjawisko, które przechodzi po kilku minutach, kiedy zakończone zostaną wszystkie zadania benchmarku.

Program nie wymaga instalacji - wystarczy wypakować pobrane archiwum i uruchomić aplikację. Uzyskane wyniki można również wysłać na stronę Black Hole Benchmark, gdzie można porównać swoje wyniki z innymi użytkownikami.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań218
Data aktualizacji25 cze 2015
Rozmiar pliku1.52 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Black Hole Benchmark ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)