MacOSNarzędziaObsługa urządzeń mobilnychBlackBerry Backup Extractor
BlackBerry Backup Extractor ikona

BlackBerry Backup Extractor2.0.5.0

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

BlackBerry Backup Extractor to narzędzie do otwierania i wyodrębniania informacji zapisanych w pamięci smartfonów należących do rodziny BlackBerry. Dzięki niemu utworzymy kopię zapasową danych.

Filmy, zdjęcia, aplikacje, zakładki, wiadomości SMS, kontakty, e-maile oraz wiele innych danych możemy utracić w wyniku awarii telefonu BlackBerry. Aby się przed tym uchronić, warto zainstalować na komputerze program BlackBerry Backup Extractor i za jego pomocą zapisać wspomniane informacje na dysku twardym, by móc później z nich korzystać, jeśli zajdzie taka konieczność.

Warto wspomnieć, że BlackBerry Backup Extractor współpracuje z back-upami wykonanymi przez BlackBerry Desktop Manager (wspierane modele to przede wszystkim BlackBerry Curve, Torch, Touch oraz Bold).

Dane pozyskane przed BlackBerry Backup Extractor są automatycznie konwertowane do formatów CSV, VCard lub ICAL, więc można je łatwo i szybko zaimportować do Excela, Outlooka lub Webmaila.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań80
Data aktualizacji22 sie 2018
Rozmiar pliku26.41 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
BlackBerry Backup Extractor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)