BlackBerry Link ikona

BlackBerry Link1.2.3.56

WindowsObsługa urządzeń mobilnychPakiety oprogramowaniaBlackBerry Link
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

BlackBerry Link to oficjalne oprogramowanie, służące do zarządzania zawartością urządzeń mobilnych z systemem BlackBerry OS 10. Umożliwia ono synchronizowanie i organizowanie plików ulokowanych na smartfonach i tabletach BlackBerry z poziomu komputera, a nawet aktualizowanie oprogramowania układowego (firmware).

Pakiet BlackBerry Link pozwala użytkownikowi łatwo i wygodnie zarządzać za pośrednictwem komputera wszelakimi danymi zgromadzonymi na urządzeniu mobilnym. Możliwe jest organizowanie muzyki, zdjęć, filmików oraz dokumentów, a także łatwe ich przenoszenie pomiędzy smartfonem/tabletem, a komputerem. Korzystając z programu posiadamy możliwość sprawnej synchronizacji danych, tworzenia kopii zapasowych i aktualizowania firmware. Co ciekawe, oprogramowanie pozwala także przenosić informacje ze starszych urządzeń BlackBerry (z systemem w wersji 5.0 lub nowszej) na sprzęt z BlackBerry OS 10 oraz wspiera biblioteki multimediów Windows Media Player i iTunes.

Narzędzie dostępne jest dla użytkowników urządzeń BlackBerry, korzystających na komputerze z systemów Windows lub Mac OS. Komunikacja pomiędzy smartfonem/tabletem a komputerem realizowana może być z wykorzystaniem kabla USB lub sieci bezprzewodowej WiFi. BlackBerry Link daje możliwość łatwego powiązania komputera z wszystkimi urządzeniami zarejestrowanymi pod tym samym identyfikatorem BlackBerry ID.

Udostępnij
BlackBerry Link 1.2.3.56wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.33 oceny
Twoja ocena
ProducentBlackBerry
Liczba pobrań11 813
Data aktualizacji4 lip 2014
Rozmiar pliku151.93 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
BlackBerry Link ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)