WindowsObsługa urządzeń mobilnychPakiety oprogramowaniaBlackBerry Link
BlackBerry Link ikona

BlackBerry Link1.2.3.56

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

BlackBerry Link to oficjalne oprogramowanie, służące do zarządzania zawartością urządzeń mobilnych z systemem BlackBerry OS 10. Umożliwia ono synchronizowanie i organizowanie plików ulokowanych na smartfonach i tabletach BlackBerry z poziomu komputera, a nawet aktualizowanie oprogramowania układowego (firmware).

Pakiet BlackBerry Link pozwala użytkownikowi łatwo i wygodnie zarządzać za pośrednictwem komputera wszelakimi danymi zgromadzonymi na urządzeniu mobilnym. Możliwe jest organizowanie muzyki, zdjęć, filmików oraz dokumentów, a także łatwe ich przenoszenie pomiędzy smartfonem/tabletem, a komputerem. Korzystając z programu posiadamy możliwość sprawnej synchronizacji danych, tworzenia kopii zapasowych i aktualizowania firmware. Co ciekawe, oprogramowanie pozwala także przenosić informacje ze starszych urządzeń BlackBerry (z systemem w wersji 5.0 lub nowszej) na sprzęt z BlackBerry OS 10 oraz wspiera biblioteki multimediów Windows Media Player i iTunes.

Narzędzie dostępne jest dla użytkowników urządzeń BlackBerry, korzystających na komputerze z systemów Windows lub Mac OS. Komunikacja pomiędzy smartfonem/tabletem a komputerem realizowana może być z wykorzystaniem kabla USB lub sieci bezprzewodowej WiFi. BlackBerry Link daje możliwość łatwego powiązania komputera z wszystkimi urządzeniami zarejestrowanymi pod tym samym identyfikatorem BlackBerry ID.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.33 oceny
Twoja ocena
ProducentBlackBerry
Liczba pobrań12 148
Data aktualizacji4 lip 2014
Rozmiar pliku151.93 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
BlackBerry Link ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)