WindowsMultimediaNagrywanie płyt CD/DVD/BDBlackBox ISO Burner
BlackBox ISO Burner ikona

BlackBox ISO Burner3.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

BlackBox ISO Burner to darmowy program służący przede wszystkim do nagrywania danych w formie plików ISO na płyty CD i DVD oraz urządzenia przenośne USB.

Kluczowe funkcje

Po uruchomieniu BlackBox ISO Burner na ekranie pojawi się niewielkie menu główne, z którego musimy wybrać interesującą nas opcję: burn CD (w tym miejscu utworzymy także płytę DVD), burn USB, create ISO lub mount ISO. Oznacza to, że poza wspomnianą już funkcją nagrywania plików na płyty, dyski zewnętrzne, pendrive’y, itp., BlackBox ISO Burner umożliwia również tworzenie plików ISO z danych wskazanych przez użytkownika oraz montowanie obrazów ISO w wirtualnym napędzie.

BlackBox ISO Burner warto zainstalować również po to, by przygotować instalator systemu operacyjnego Windows dostępny z poziomu urządzenia komunikującego się z komputerem za pośrednictwem złącza USB.

Najważniejsze cechy BlackBox ISO Burner:

  • nagrywanie plików ISO na CD, DVD i USB
  • opcja stworzenia instalatora systemu Windows na USB (dysk zewnętrzny, pendrive, itp.)
  • tworzenie i montowanie obrazów ISO
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań3 085
Data aktualizacji22 lip 2019
Rozmiar pliku1.86 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
BlackBox ISO Burner ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)