WindowsGryAkcja i strzelankiBlacklight: Retribution

Blacklight: Retribution

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Blacklight: Retribution to sieciowy, taktyczny FPS stanowiący kontynuację znanego, płatnego tytułu Blacklight: Tango Down od Zombie Studio.

Ta nastawiona na multiplayer strzelanka przenosi nas do nieodległej przyszłości, w której wcielamy się w rolę komandosa toczącego nieustanny bój o podnoszenie swej rangi i ulepszanie swojego wyposażenia.

Blacklight: Retribution cechuje się dużym potencjałem i możliwościami zarządzania postacią. Oprócz rozbudowanych opcji kreowania samego profilu gracza oddano nam do dyspozycji szereg opcji, dzięki którym możemy wpływać na najdrobniejsze elementy bogatego wyposażenia i uzbrojenia.

Tempo akcji w grze jest mocno zróżnicowane. Zależy ono w dużym stopniu od nas samych, od naszego uzbrojenia, poziomu umiejętności, orientacji w terenie, aktualnej mapy, w której się znajdujemy czy zwyczajnie taktyki jaką obierzemy celem pokonania przeciwnika. Jakby nie było, każde nasze działanie i każdy krok muszą być dobrze zaplanowane. Gra często oprócz celnego oka wymaga zastanowienia, dobrej kalkulacji i właściwej oceny sytuacji przez co momentami z dynamicznej i pełnej ekspresji strzelanki przeistacza się w militarną skradankę.

Dzięki zaawansowanemu systemowi odwzorowania otoczenia i przestrzeni oraz całemu dostępnemu, precyzyjnie przedstawionemu arsenałowi, tytuł świetnie oddaje klimat i realia panujące na polu walki.

Uwaga:

Przygotowany do ściągnięcia plik instalacyjny to ponad 3,5GB. Dodatkowo po zainstalowaniu gry automatycznie rozpoczyna się proces pobierania i jednocześnie instalacji specjalnego patcha, którego pojemność to kolejne 4,5GB. Radzimy zatem uzbroić się w odrobinę cierpliwości. Zapewniamy jednak, że Wasza wytrwałość zostanie sowicie nagrodzona :-).

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.58 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań4 295
Data aktualizacji5 kwi 2012
Rozmiar pliku3607.68 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)