WindowsMultimediaInne programy multimedialneBlackmagic Desktop Video
Blackmagic Desktop Video ikona

Blackmagic Desktop Video11.4

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Blackmagic Desktop Video to bardzo przydatna aplikacja pozwalająca na rejestrowanie i odtwarzanie rozmaitych plików multimedialnych, a także przygotowywanie trójwymiarowych klipów.

Co jeszcze?

Po zainstalowaniu Blackmagic Desktop Video użytkownik otrzymuje dostęp do oprogramowania pozwalającego na skonfigurowanie karty graficznej, a także zainstalowanie rozmaitych sterowników i dodatków. Za sprawą Blackmagic Desktop Video będziemy więc mogli zwiększyć wydajność GPU i skorzystać z wielu innych, przydatnych funkcji.

To jednak nie wszystko, bo Blackmagic Desktop Video umożliwia również przeprowadzanie testów prędkości dysku i maksymalne wykorzystanie sprzętów wyprodukowanych przez firmę Blackmagic. Warto to zrobić, bowiem niektóre formaty plików wideo mogą nie współpracować zbyt dobrze z posiadanym przez nas modelem HDD.

Wsparcie rozmaitych narzędzi

Blackmagic Desktop oferuje możliwość pracy z udziałem aplikacji firm trzecich (pełna integracja z oprogramowaniem Adobe, Apple, Autodesk i Avid). Nie musimy więc ograniczać się do propozycji Blackmagic, bo możemy na przykład zaprojektować rozmaite efekty przy użyciu Adobe After Effects.

Najważniejsze cechy:

  • proste w obsłudze narzędzie do rejestrowania dźwięki i obrazu
  • pozwala na tworzenie klipów w pełnym 3D
  • umożliwia skonfigurowanie karty graficznej i przeprowadzenie rozmaitych testów
  • wsparcie dla oprogramowania firm trzecich
  • czytelny interfejs użytkownika
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań437
Data aktualizacji16 wrz 2019
Rozmiar pliku339.47 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Blackmagic Desktop Video ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)