AndroidGryRPG i MMOBladebound
Bladebound ikona

Bladebound2.25.4

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bladebound to w pełni trójwymiarowe action RPG, który jest odpowiedzią polskiego studia Artifex Mundi na kultową serię Diablo.

Gracze wcielają się w ostatniego członka Zakonu Ostrza, który musi przywrócić światło w królestwie Ezura. To właśnie nad nim zapadł mrok, a naszym zadaniem jest rozprawienie się z plugawym złem. W kampanii do wyboru mamy jeden z trzech poziomów trudności, a chcąc przygotować się do walki możemy sprawdzić swoje zdolności na arenie oraz w pozostałych trybach rozgrywki.

Początkowo twórcy gry Bladebound postanowili wykorzystać możliwości ekranu dotykowego w systemie walki w bardzo nietypowy sposób. Stukając palcem po wyświetlaczu szliśmy przed siebie, przesuwając wyprowadzaliśmy ciosy, natomiast kreśląc wzory korzystaliśmy z dostępnych zdolności. W jednej z aktualizacji zrezygnowano jednak z tego pomysłu na rzecz klasycznego interfejsu użytkownika.

Bladebound zawiera tysiące kombinacji ciosów i zaklęć, umożliwiając dostosowanie stylu walki do własnych preferencji dzięki możliwości połączenia siły sześciu różnych żywiołów. Podczas rozgrywki znajdziemy ponad 500 różnych typów broni i zbroi. Będziemy mogli nie tylko wyposażyć bohatera w coraz lepsze elementy ekwipunku, ale również stworzyć nowe przedmioty charakteryzujące się lepszymi statystykami.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań234
Data aktualizacji19 lis 2023
System operacyjnyAndroid 4.4 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Bladebound ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)