WindowsGryPrzygodoweBlameless
Blameless ikona

Blameless1.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Blameless to krótka, ale trudna gra, w której architekt stara się rozwikłać zagadkę kryjącą się w budowanym domu. Specjalista został zaproszony, by skonsultować poprawki w budynku. Oglądając go, zauważa plamy krwi na podłodze, dostaje w głowę i budzi się sam w zamkniętym pomieszczeniu. Czy potrzebuje drzwi, by się z niego wydostać?

Gra składa się z zagadek, które trzeba rozwiązać korzystając z dostępnych w najbliższej okolicy przedmiotów, a także wskazówek, które pomogą rozwiązać mroczną tajemnicę. Niektóre lokalizacje dają graczowi wybór i mają kilka „rozwiązań”, nie wszystkie przedmioty przydadzą się w kolejnych krokach gry.

Gra została zaprojektowana tak, by trzymać gracza w napięciu, mimo że tradycyjnej akcji jest tu niedużo. Sporo jest za to poszukiwania przydatnych przedmiotów i ukrytych detali.

Dobre udźwiękowienie gry i nastrojowa muzyka pogłębiają mroczny i tajemniczy klimat.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentVaclav Hudec
Liczba pobrań704
Data aktualizacji28 paź 2016
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Blameless ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)