WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweBlank And Secure
Blank And Secure ikona

Blank And Secure7.71

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
Obraz

Blank And Secure to niewielkie i bardzo proste narzędzie, służące do trwałego usuwania danych z komputera. Umożliwia skuteczne kasowanie pojedynczych plików oraz całych folderów.

Program działa w oparciu o nadpisywanie powierzchni dysku, na której ulokowane są dane zdefiniowane przez użytkownika jako te do usunięcia. Proces nadpisu wedle konfiguracji uruchamiany może być cyklicznie od 1 do 35 razy, co gwarantuje nam, że skasowane przy użyciu Blank And Secure pliki nie będą możliwe w żaden sposób do odzyskania. Podczas nadpisywania narzędzie wykorzystuje dane zerowe.

Inna funkcja oferowana przez aplikację to wypełnianie wolnej przestrzeni dyskowej. Zaletą Blank And Secure jest brak konieczności instalacji programu w systemie operacyjnym. Gotowe jest ono do użycia tuż po pobraniu.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentNenad Hrg
Liczba pobrań2 692
Data aktualizacji5 kwi 2024
Rozmiar pliku0.11 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Blank And Secure ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)