Blizzard ze specjalną ofertą dla graczy, którzy pójdą do kina na „Warcraft”

Blizzard ze specjalną ofertą dla graczy, którzy pójdą do kina na „Warcraft”11.02.2016 12:43
Blizzard ze specjalną ofertą dla graczy, którzy pójdą do kina na „Warcraft”

Trudno stwierdzić, aby w dotychczasowej historii gier komputerowych, doczekały się one szczególnie wielu udanych ekranizacji. Jednym z pierwszych skojarzeń w tej kwestii jest niesławna postać Uwe Bolla, który filmów na podstawie gier nakręcił tak wiele, jak wiele uzyskały one skrajnie negatywnych recenzji. W tym roku do kin wejdzie film osadzony w realiach Warcrafta i według nieoficjalnych doniesień Blizzard przygotowuje z tej okazji specjalną ofertę dla graczy.

Warcraft - Official Trailer (HD)

Reżyserią filmu, którego tytuł brzmi po prostu „Warcraft” zajmie się Duncan Jones, który bardziej znany jest z faktu byciu synem Davida Bowiego niż ze swoich osiągnięć kinematograficznych. Akcja „Warcrafta” zostanie oczywiście osadzona w krainie Azeroth i będzie opisywała walkę ludzi i orków. Pierwotnie film miał mieć premierę jeszcze w zeszłym roku, jednak została ona przesunięta na 10 czerwca 2016 roku.

Na Reddicie zostały opublikowane warunki specjalnej oferty, jaką Blizzard przygotowuje z okazji premiery filmu. W cenie biletu kinowego widzowie otrzymają specjalną edycję gry World Of Warcraft, „Ultimate Movie Edition”. W skład zestawu wejdzie nie tylko oryginalna gra, ale także wszystkie 5 dodatków. Według aktualnych i nieoficjalnych informacji nie będzie to fizyczna edycja kolekcjonerska, a po prostu kody do wersji cyfrowej.

350172553593382849
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Oprócz możliwości pobrania gier, w cenie biletu widzowie otrzymają także miesięczny abonament na World Of Warcraft oraz specjalny, unikatowy przedmiot w grze, związany zapewne z premierą filmu. Plany Blizzardu, jeżeli oczywiście zostanę zrealizowane, prezentują się zatem bardzo atrakcyjnie. Będzie to zapewne także okazja dla zachęcenia do eksploracji Azeroth osób, które dotychczas z Warcraftem miały niewiele wspólnego. Nie ma jednak informacji czy oferta będzie dostępna poza Stanami Zjednoczonymi.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)