WindowsGryZręcznościoweBlocks 2001

Blocks 2001

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Zabawa w Blocks 2001 polega na znajdowaniu kryształów na planszy. Po znalezieniu wszystkich przechodzimy do następnego etapu. Oczywiście to tak prosto brzmi tylko na przysłowiowym "papierze". Niektórych klejnotów będziemy szukać naprawdę długo. A często w rezultacie okazuje się, że nie trzeba było kombinować. Jednak czasem jest to konieczne. Aby gdzieś dotrzeć należy odpowiednio przesuwać skalne bloki. Widać od razu, że nasz żółty Skittles (takie wrażenie robi) ma sporo pary w rękach. I dobrze, przyda mu się.

Grafika to oldschoolowa oprawa 3D z teksturami w niskich rozdzielczościach. Co oczywiście nie znaczy, że jest zła! Należy pamiętać, że autor nie pobiera za grę żadnych opłat. Jeszcze lepsza jest oprawa dźwiękowa. Głosy naszego bohatera są przeciętne, ale muzyka jest przyjemna i pasująca do gry. Świetna robota. Kolejną rzeczą mocno oldschoolową jest to, że w grze nie ma możliwości zapisywania postępu (tzw. save). Stop, nie uciekajcie jeszcze! Nie oznacza to, że będzie trzeba za każdym razem grać od początku. Przed rozpoczęciem zabawy uszykujcie sobie tylko kartkę i długopis. Na początku każdego etapu otrzymujemy hasło, które wystarczy podać w menu głównym, aby kontynuować zabawę od etapu, na którym skończyliśmy. Blocks 2001 polecam wszystkim, którzy lubią dłuższą zabawę. A Graczom starej daty polecam jako przypomnienie "starej szkoły". Autorem opisu jest Snake z serwisu Victory Games. Za udostępnienie opisu serdecznie dziękujemy!

Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań8 671
Data aktualizacji4 wrz 2004
Rozmiar pliku1.69 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)