BlockStarPlanet ikona

BlockStarPlanet

iOSGryAkcja i strzelankiBlockStarPlanet

BlockStarPlanet to wieloosobowy sandbox, czyli gra w otwartym świecie, która skierowana jest do sympatyków kultowego Minecrafta.

Tak samo, jak w produkcji autorstwa studia Mojang, eksplorujemy kolejne lokacje, a naszym zadaniem jest stawianie rozmaitych obiektów otoczenia (nie tylko budynków) za pomocą dostępnych klocków. Dzięki takiej mechanice zabawy możemy wykazać się kreatywnością, a przy okazji nawiązać kontakt z miłośnikami BlockStarPlanet z całego świata, gdyż opisywane dzieło oferuje tryb rozgrywki wieloosobowej.

BlockStarPlanet pozwala na zaprojektowanie własnej gry, a także sprawdzenie swoich umiejętności w projektach stworzonych przez innych użytkowników. Niektórzy gracze udostępniają zarówno całe Światy, jak i specjalne elementy, dzięki czemu możemy umieścić je także w swoich projektach. Na uwagę zasługuje również wbudowany czat pozwalający na komunikowanie się z osobami znajdującymi się na tym samym serwerze.

Warto dodać, że BlockStarPlanet można pobrać zupełnie za darmo. Dla chętnych przygotowano możliwość wykupienia subskrypcji VIP oferującą dostęp do wielu unikatowych funkcji niedostępnych w bezpłatnej wersji gry.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań106
Data aktualizacji15 mar 2021
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
BlockStarPlanet ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)