Blocksum 1.0.8

WindowsGryLogiczne i karcianeBlocksum 1.0.8
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Blocksum to bardzo ciekawa gra logiczna, w ktorej oprócz szybkiego myślenia i rachowania gracz musi wykazać sie umiejętnościami strategicznymi. Od nas bowiem zależy czy dorobek punktowy powiększamy szybko i zarazem widowiskowo, czy gromadzimy go stopniowo i powoli, ale za to pewnie. Rozgrywka polega na tym, by umiejętnie łączyć ze sobą klocki tej samej wielkości (ich wielkość ustalamy sami), ale przy zachowaniu następującej zasady: wielkość klocka (liczba oczek z jakiej jest zbudowany) odpowiada ilości wszystkich konkretnych klocków, które musimy zbudować w celu zbicia punktów. Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, iż wszystkie tworzone przez nas elementy muszą w jakiś sposób stykać się ze sobą. Gra z pozoru łatwa, ale potrafi wciągnąć na długie godziny.

Minimalne wymagania systemowe Procesor - 700MHz Pamięć - 128MB RAM Karta grafiki - 16MB obsługująca DirectX9 Wolne miejsce na dysku - 40MB Uwaga Gra do prwidłowego działania wymaga zainstalowanego DirectX 9.0c oraz bibliotek .NET Framework 2.0.

Udostępnij
Blocksum 1.0.8 nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentShintaro Sato
Liczba pobrań3 856
Data aktualizacji20 cze 2008
Rozmiar pliku32.91 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)