MacOSGryStrategiczneBlocky Farm

Blocky Farm

  • Slider item

Przeglądarkowa odsłona na pozór typowego symulatora farmy, który jednak oferuje nieco więcej niż inni przedstawiciele wspomnianego gatunku.

Jak wygląda rozgrywka?

Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy tuż po uruchomieniu Blocky Farm jest kolorowa oprawa graficzna inspirowana kultowym Minecraftem. W trakcie rozgrywki nie musimy jednak używać kilofa, by wydobywać surowce, bo – jak już wspomniano – zarządzamy własnym gospodarstwem rolnym, gdzie uprawiamy rośliny i hodujemy zwierzęta, a następnie zbieramy plony i sprzedajemy je, by zarobić jak najwięcej pieniędzy.

Blocky Farm pozwala jednak wchodzić w interakcje ze zwierzętami, które mieszkają na naszej farmie. Możemy się z nimi bawić, rzucając kość lub piłkę, ale nie tylko, bo istnieje również opcja dostosowywania wyglądu psów, kotów i jakichkolwiek innych pupili (np. poprzez założenie im kapelusza bądź okularów).

W trakcie zabawy będziemy również jeździć traktorem po farmie, pływać łodzią i łowić ryby. Wykonywanie obowiązków w Blocky Farm mogą nam jednak uprzykrzyć zmienne warunki pogodowe, które mają wpływ na przebieg rozgrywki. Chcąc przyśpieszyć osiąganie postępów można skorzystać z wbudowanych mikropłatności.

Kluczowe cechy gry:

  • nietypowy symulator farmy
  • barwna i kolorowa oprawa graficzna
  • nawiązanie do popularnego Minecrafta
  • za darmo, z poziomu przeglądarki internetowej
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentJet Toast
Liczba pobrań30
Data aktualizacji19 sie 2020
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)