bDZjnuut
Blocky Football - Endless Arcade Runner ikona

Blocky Football - Endless Arcade Runner

Strona głównaiOSGrySportoweBlocky Football - Endless Arcade Runner
Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Blocky Football to wesoły symulator amerykańskiego futbolu. Gra jest prosta i zaprezentowana w komiksowy sposób, ale uwaga: jest bardzo wciągająca!

bDZjnuuv

Aplikacja robi pozytywne wrażenie niemal od razu po zainstalowaniu. Wszystko dzięki grafice i wyglądowi postaci, która przypomina te stosowane w komiksach, budzi też skojarzenia z klockami Lego.

Grywalność także stoi na wysokim poziomie. Wcielamy się w amerykańskiego futbolistę, pokonujemy boisko uciekając przed nadbiegającymi obrońcami rywala, musimy też uważać, aby nie zderzyć się z kolegą z zespołu. Jeśli dobiegniemy do końca, zaliczymy touch down i dostaniemy szansę na oddanie strzału. Celne uderzenie oznacza kolejne punkty i zdobyty klucz, a zbierając je możemy liczyć na odblokowanie kolejnych postaci dostępnych w grze. To wszystko sprawia, że Blocky Football jest świetną propozycją dla miłośników sportu. Nawet tych, którym zasady rządzące futbolem amerykańskim są obce.

Dostęp do nowych postaci i nowych rodzajów nawierzchni, na których toczyć się będzie gra, możemy uzyskać także opłacając zakupy przy pomocy mikropłatności. W ten sposób możemy też wyłączyć reklamy, które czasem są uciążliwe, bo np. chcąc wrócić do punktu w rozgrywce, w którym przegraliśmy, możemy to zrobić godząc się na obejrzenie spotu wideo. Ceny wahają się od ok. jednego euro do ok. 3 euro.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
ProducentFull Fat
Liczba pobrań50
Data aktualizacji14 kwi 2021
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Blocky Football - Endless Arcade Runner ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZjnuva
bDZjnuvr