WindowsGryAkcja i strzelankiBloodline Champions

Bloodline Champions2.6.0.1

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bloodline Champions to nastawiona na multiplayer "arenowa" gra akcji widziana z perspektywy trzeciej osoby. Tytuł łączy w sobie nie tylko elementy gry akcji, ale również cRPG oraz strategii.

W trakcie rozgrywki, najważniejszym elementem mającym bezpośredni wpływ na ostateczny rezultat odbytych walk, są indywidualne zdolności i umiejętności gracza oraz zastosowana na polu bitwy taktyka, a nie jak w innych tytułach możliwości i zwiększany systematycznie potencjał postaci.

Kolejną odmienną cechą Bloodline Champions w stosunku do podobnych tytułów jest czas trwania pojedynków. Gdy już wylądujemy na jednej z dwunastu dostępnych map, na rozstrzygnięcie starcia na swoją korzyść mamy zaledwie kilka minut. Ma to ogromne przełożenie na dynamikę zajść na planszy oraz powoduje, że przeciwnicy od razu rzucają się do potyczek.

Przed przystąpieniem do tworzenia i personalizacji swojego bohatera musimy go wpierw wybrać spośród czterech dostępnych klas: Tanks - specjalizujący się w obronie, Ranged - zadający mocne obrażenia z dużej odległości, ale o wątłym zdrowiu, Melee - o najmocniejszym uderzeniu, ale trudny w kontroli oraz Healers - uzdrowiciel. Następnie zostaje dobór właściwego charakteru w oparciu o specyfikę klasy i jego indywidualne zadania oraz zachowania na polu walki. Sama rozgrywka zaś może odbywać się w trzech trybach: Arena czyli coś w stylu klasycznego deathmatch, Capture the Artifact - wykradamy określone artefakty z bazy przeciwnika oraz Conquest, gdzie bronimy specjalnych punktów kontrolnych na danej planszy.

Bloodline Champions to odlotowa, energiczna i niebywale wciągająca bijatyka. Oprócz totalnej sieczki i rozwałki na całego, którą gra głównie przedstawia, zetkniemy się w niej również z elementami taktyki i strategii. Dzięki bardzo dobrej oprawie audiowizualnej i wysokiej grywalności gra powinna zapewnić długie godziny dobrej zabawy.

Uwaga:

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy w dowolnym momencie chociażby zaprosić do rozgrywki.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań721
Data aktualizacji14 wrz 2012
Rozmiar pliku929.00 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)