WindowsGryAkcja i strzelankiBloodmasters 1.2

Bloodmasters 1.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Gra Bloodmasters jest sieciową strzelanką, przedstawioną w rzucie izometrycznym. Rozgrywka, jeśli chodzi o samą walkę, jest prosta i przyjemna. Kierunek biegu wybieramy za pomocą klawiatury, myszą zaś staramy się wycelować w przeciwnika. Grać możemy w sieci lub na jednym z udostępnionych serwerów. Do naszej dyspozycji oddano pięć typów rozgrywki takich jak Deatch Match, Team Dead Match, Capture The Flag, Scavanger oraz Team Scavanger. Ostatnie dwa tryby polegają nie tyle na strzelaniu do przeciwników, co na zbieraniu zielonych kulek rozsianych po całej mapie. Po zakończeniu rozgrywki wygrywa player/team, któremu uda się zebrać ich najwięcej. Jako ciekawostkę można przytoczyć także to, że możemy wrzucić do folderu z muzyką w katalogu gry swoje pliki .mp3, które następnie będą wykorzystane w trakcie rozgrywki jako BGM.

Minimalne wymagania sprzętowe: - procesor: 1,4 GHz - pamięć: 256 MB - karta grafiki: 128MB z akceleratorem - DirectX: 9.0c - połączenie z siecią LAN lub internetem

Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań7 120
Data aktualizacji13 wrz 2007
Rozmiar pliku48.25 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)