iOSBiuro i firmaPrzeglądarki dokumentówBluebeam Revu

Bluebeam Revu3.10.12

Bluebeam Revu to oprogramowanie służące przede wszystkim do tworzenia i edytowania dokumentów zapisanych w formacie PDF. Narzędzie posiada także wiele innych, bardzo istotnych opcji, niezwykle przydatnych w codziennej pracy.

Korzystanie z funkcji tworzenia dokumentów za pomocą Bluebeam Revu jest bardzo proste. Wystarczy jedno kliknięcie, by pliki Microsoft Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint) zostały skonwertowanie do PDF. Program może pracować w trybie wsadowym, co przydaje się, gdy zamierzamy pracować nad wieloma dokumentami w tym samym czasie. W przypadku dysponowania większą liczbą plików w formacie PDF, można je łatwo odnaleźć poprzez wpisanie słów kluczowych w wbudowanej wyszukiwarce.

Bluebeam Revu umożliwia eksportowanie zeskanowanych PDF-ów do edytowalnych plików Microsoft Office, a także oferuje możliwość tworzenia pakietów dokumentów, co pozwala na uzyskanie szybkiego dostępu do wielu plików. W poszczególnych dokumentach można dodawać, edytować i usuwać strony, a także zmieniać orientację plików i tworzyć zakładki z etykietami. Możliwe jest również łączenie kilku PDF-ów w jedną całość.

W trakcie pracy nad plikiem w formacie PDF Bluebeam Revu pozwala na dodawanie zdjęć i materiałów wideo oraz wprowadzanie konfigurowalnych znaczników (komentarze tekstowe, notatki, dymki, symbole CAD, pieczątki), które można zapisać jako niestandardowe w celu użycia ich w późniejszym czasie.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań34
Data aktualizacji19 mar 2024
System operacyjnyiOS
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)