WindowsBezpieczeństwoKontrola rodzicielskaBlueEyeM - Keylogger
BlueEyeM - Keylogger ikona

BlueEyeM - Keylogger1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

BlueEyeM to rozbudowany program, który służy do śledzenia procesów wykonywanych przez użytkownika bez jego wiedzy. Narzędzie umożliwia tworzenie raportów, wysyłanie ich pocztą elektroniczną, posiada funkcję monitorowania wyrazów uznanych za zabronione i reakcji na niedozwolone wpisy.

Praca w trybie pełnego ukrycia jest istotną cechą programu BlueEyeM. Oznacza to, że program nie jest widoczny na liście otwartych programów, oraz w paskach systemu operacyjnego. Możliwa jest także zmiana nazwy programu na dowolną zdefiniowaną przez użytkownika.

Program BlueEyeM rejestruje w ukryciu wszystkie wpisywane przez użytkownika znaki na klawiaturze. Bieżące wpisy prezentowane są w jednej z tabel programu. Historia zapisów po zakodowaniu, składowana jest w ukrytym miejscu struktury plików systemu operacyjnego. To co jest aktualnie wyświetlane przez użytkownika komputera, może być automatycznie przechwytywane przez program i zapisywane jako zdjęcie w formacie JPG. Częstotliwość wykonywanych zdjęć jest definiowana w opcjach aplikacji, a zarchiwizowane zdjęcia mogą być przeglądane w wbudowanej przeglądarce.

Wszystkie wpisywane przez użytkownika komputera wyrazy na klawiaturze są analizowane przez aplikację BlueEyeM. Podobnej analizie poddawane są nazwy programów i otwartych okien (np. kart stron internetowych). W momencie wykrycia przez program słowa zabronionego, wykonywana jest jedna ze zdefiniowanych akcji:

  • wysyłany jest email na podany adres,
  • wyświetlany jest dowolny komunikat,
  • okno programu zostaje zamknięte,
  • komputer może zostać wyłączony.

Program BlueEyeM jest skutecznie zabezpieczony przed dostępem nieuprawnionych osób. Ponieważ aplikacja działa w ukryciu, aby ją wywołać należy wpisać w dowolnym momencie na klawiaturze zdefiniowane wcześniej hasło (domyślne hasło do programu to ciąg znaków 11 11 11).

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.73 oceny
Twoja ocena
ProducentPiotr Karawat
Liczba pobrań8 593
Data aktualizacji3 cze 2019
Rozmiar pliku0.68 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
BlueEyeM - Keylogger ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)