WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweBlueScreenView
BlueScreenView ikona

BlueScreenView1.55

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

BlueScreenView jest niewielkim i niewymagającym instalacji narzędziem, które pozwala odczytać informacje zapisane w plikach minidump (.DMP) tworzonych w momencie wystąpienia krytycznego błędu systemu Windows, tzw. BSOD ("niebieski ekran śmierci").

Dzięki temu programowi uzyskamy takie informacje o okolicznościach wystąpienia BSOD jak czas wystąpienia błędu, jego typ, kod czy parametry. Co więcej, BlueScreenView potrafi stworzyć listę ładowanych sterowników i wskazać, który mógł być przyczyną awarii, co na dalszym etapie pozwala łatwo wyeliminować źródło problemu.

BlueScreenView pozwala na wygenerowanie raportu ze wszystkimi wspomnianymi wcześniej danymi i zapisanie go na dysku komputera w postaci pliku tekstowego, CSV lub HTML.

Uwaga!

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.02 oceny
Twoja ocena
ProducentNirSoft
Liczba pobrań55 223
Data aktualizacji29 lip 2017
Rozmiar pliku0.07 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
BlueScreenView ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)