BlueScreenView ikona

BlueScreenView1.55

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

BlueScreenView jest niewielkim i niewymagającym instalacji narzędziem, które pozwala odczytać informacje zapisane w plikach minidump (.DMP) tworzonych w momencie wystąpienia krytycznego błędu systemu Windows, tzw. BSOD ("niebieski ekran śmierci").

Dzięki temu programowi uzyskamy takie informacje o okolicznościach wystąpienia BSOD jak czas wystąpienia błędu, jego typ, kod czy parametry. Co więcej, BlueScreenView potrafi stworzyć listę ładowanych sterowników i wskazać, który mógł być przyczyną awarii, co na dalszym etapie pozwala łatwo wyeliminować źródło problemu.

BlueScreenView pozwala na wygenerowanie raportu ze wszystkimi wspomnianymi wcześniej danymi i zapisanie go na dysku komputera w postaci pliku tekstowego, CSV lub HTML.

Uwaga!

Udostępnij
BlueScreenView 1.55wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.02 oceny
ProducentNirSoft
Liczba pobrań46 741
Data aktualizacji29 lip 2017
Rozmiar pliku0.07 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
BlueScreenView ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)