bEhyBmOd

Bluetooth Radar2.2

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bluetooth Radar jest prostym narzędziem, pozwalającym wykrywać wszystkie urządzenia z interfejsem Bluetooth znajdujące się w obszarze naszego komputera.

bEhyBmOf

Po uruchomieniu program przeprowadza proces skanowania, w którym wykrywa wszystkie urządzenia z aktywnym interfejsem Bluetooth - zarówno te uwierzytelnione, jak również nieuwierzytelnione. Rezultaty pracy narzędzia prezentowane są w sposób graficzny na tarczy radaru. Odczytać z niego można przybliżoną odległość urządzenia od komputera, jego nazwę, typ, obsługiwane usługi, adres oraz czy komputer posiada do niego autoryzowany dostęp. W przypadku tego ostatniego, jeśli użytkownik nada komputerowi odpowiednie prawa to przy użyciu Bluetooth Radar możliwy będzie transfer plików do urządzenia, a nawet zdalne przeglądanie jego zawartości.

Z racji oferowanej funkcjonalności program Bluetooth Radar doskonale nadaje się jako zamiennik dla systemowego narzędzia do obsługi połączeń Bluetooth.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Bluetooth Radar 2.2wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
1.65 ocen
ProducentShaiR
Liczba pobrań167 722
Data aktualizacji31 maj 2011
Rozmiar pliku1.19 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhyBmOK
bEhyBmPb