WindowsNarzędziaNarzędzia siecioweBluetooth Radar

Bluetooth Radar2.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bluetooth Radar jest prostym narzędziem, pozwalającym wykrywać wszystkie urządzenia z interfejsem Bluetooth znajdujące się w obszarze naszego komputera.

Po uruchomieniu program przeprowadza proces skanowania, w którym wykrywa wszystkie urządzenia z aktywnym interfejsem Bluetooth - zarówno te uwierzytelnione, jak również nieuwierzytelnione. Rezultaty pracy narzędzia prezentowane są w sposób graficzny na tarczy radaru. Odczytać z niego można przybliżoną odległość urządzenia od komputera, jego nazwę, typ, obsługiwane usługi, adres oraz czy komputer posiada do niego autoryzowany dostęp. W przypadku tego ostatniego, jeśli użytkownik nada komputerowi odpowiednie prawa to przy użyciu Bluetooth Radar możliwy będzie transfer plików do urządzenia, a nawet zdalne przeglądanie jego zawartości.

Z racji oferowanej funkcjonalności program Bluetooth Radar doskonale nadaje się jako zamiennik dla systemowego narzędzia do obsługi połączeń Bluetooth.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.26 ocen
Twoja ocena
ProducentShaiR
Liczba pobrań175 948
Data aktualizacji31 maj 2011
Rozmiar pliku1.19 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (43)