WindowsMultimediaTworzenie i edycja filmówBolide Movie Creator
Bolide Movie Creator ikona

Bolide Movie Creator4.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bolide Movie Creator to bardzo proste narzędzie do tworzenia i edycji amatorskich materiałów wideo. Dzięki możliwości przeplatania filmików, zdjęć i muzyki doskonale nadaje się ono do kreowania w domowym zaciszu klipów z wakacji, uroczystości rodzinnych itp.

Program opiera się o standardowy model działania, w którym na wstępie importujemy wybrane multimedia, a następnie składamy z nich finalny projekt za pośrednictwem osi czasu. Do dyspozycji użytkownika oddano zestaw ciekawych efektów przejść oraz możliwość nanoszenia na obraz tekstu. Ponadto Bolide Movie Creator wyposażony został w szereg funkcji, z pomocą których dostosujemy m.in. wczytanie filmiki do naszych preferencji, tj. wykadrujemy je, skrócimy lub zmienimy podstawowe parametry obrazu (jasność, kontrast czy nasycenie).

Co istotne, Bolide Movie Creator bardzo dobrze radzi sobie z multimediami w wysokich jakościach. Wśród obsługiwanych przez aplikacje formatów plików znajdziemy m.in. AVI, MPEG, AVI, VOB, MP4, DVD, WMV, 3GP, MOV, MKV, PNG, JPG, GIF, BMP, ICO, EMF, WMF, ASF, FLV, MP3, WAV, AAC, M4A, MP4 i WMA.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni. Ponadto na eksportowany materiał wideo nanoszony jest znak wodny.
Kup program
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.33 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań17 638
Data aktualizacji5 maj 2019
Rozmiar pliku30.36 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Bolide Movie Creator ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)