bEgSvfwB
Bolide Slideshow Creator ikona

Bolide Slideshow Creator2.2 Build 2004

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bolide Slideshow Creator to bezpłatne i bardzo proste w obsłudze narzędzie, z pomocą którego przekształcimy dowolny zbiór fotografii w efektowny pokaz slajdów możliwy do odtworzenia na urządzeniu przenośnym lub stacjonarnym odtwarzaczu DVD.

bEgSvfwD

Praca z programem opiera się na osi czasu, na której to użytkownik umieszcza w wybranej przez siebie kolejności wczytane wcześniej zdjęcia. Dzięki wsparciu mechanizmu "przeciągnij-i-upuść" czynność ta jest bardzo prosta i wygodna, a dodawanie do pokazu slajdów nawet dużej ilości obrazów przebiega wyjątkowo sprawnie. Ponadto użytkownik posiada możliwość dodawania do projektu ścieżki dźwiękowej oraz wyboru przejść pomiędzy poszczególnymi fotografiami, czasu i trybu ich wyświetlania, wyjściowej jakości czy formatu. Nie mogło również zabraknąć funkcji nakładania na obraz tekstu, efektu pan&zoom oraz rotacji poszczególnych zdjęć.

Bolide Slideshow Creator wspiera najpopularniejsze formaty zdjęć (JPG, BMP, ICO, EMF, WMF) i plików audio (MP3, AAC, WMA, M4A, MP4, OGG), dając możliwość eksportu projektu do plików wideo w formatach AVI, MKV, WMV, MP4 i FLV. Rozdzielczość wyjściowego materiału zawierać się może w przedziale od 128x160 do 1920x1080 pikseli.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Bolide Slideshow Creator 2.2 Build 2004wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.24 oceny
Liczba pobrań8 135
Data aktualizacji27 gru 2013
Rozmiar pliku8.63 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Bolide Slideshow Creator ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgSvfxi
bEgSvfxz