WindowsGrafikaKatalogowanie i obróbka zdjęćBolide Slideshow Creator
Bolide Slideshow Creator ikona

Bolide Slideshow Creator2.2 Build 2004

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bolide Slideshow Creator to bezpłatne i bardzo proste w obsłudze narzędzie, z pomocą którego przekształcimy dowolny zbiór fotografii w efektowny pokaz slajdów możliwy do odtworzenia na urządzeniu przenośnym lub stacjonarnym odtwarzaczu DVD.

Praca z programem opiera się na osi czasu, na której to użytkownik umieszcza w wybranej przez siebie kolejności wczytane wcześniej zdjęcia. Dzięki wsparciu mechanizmu "przeciągnij-i-upuść" czynność ta jest bardzo prosta i wygodna, a dodawanie do pokazu slajdów nawet dużej ilości obrazów przebiega wyjątkowo sprawnie. Ponadto użytkownik posiada możliwość dodawania do projektu ścieżki dźwiękowej oraz wyboru przejść pomiędzy poszczególnymi fotografiami, czasu i trybu ich wyświetlania, wyjściowej jakości czy formatu. Nie mogło również zabraknąć funkcji nakładania na obraz tekstu, efektu pan&zoom oraz rotacji poszczególnych zdjęć.

Bolide Slideshow Creator wspiera najpopularniejsze formaty zdjęć (JPG, BMP, ICO, EMF, WMF) i plików audio (MP3, AAC, WMA, M4A, MP4, OGG), dając możliwość eksportu projektu do plików wideo w formatach AVI, MKV, WMV, MP4 i FLV. Rozdzielczość wyjściowego materiału zawierać się może w przedziale od 128x160 do 1920x1080 pikseli.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.34 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań8 390
Data aktualizacji27 gru 2013
Rozmiar pliku8.84 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Bolide Slideshow Creator ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Komentarze (5)