bEKzSYyd

Bontago 1.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bontago to połączenie tetrisa i puzzli z gatunkiem RTS(Real-Time Strategy). Zadaniem gracza jest ustawienie jaknajwyższej budowli z sześciennych klocków o niesystematycznychkształtach, dodatkowo pojawiających się na ekranie losowo. Nibyproste, ale...

bEKzSYyf

Pojawiające się klocki, oprócz różnej budowy, cechują sięniezwykłą elastycznością w związku z czym ustawianie ich jednego nadrugim staje się jeszcze trudniejsze, ponieważ z łatwością odbijająsię one od siebie i upadają na ziemię. Rozgrywka odbywa się na ściśle określonym obszarze (arenie), pozaktóry nie wolno wyjść z naszą budowlą. Klocki pojawiają się bardzoszybko, więc trzeba szybko podejmować decyzję o ich potencjalnymułożeniu. Do wyboru mamy 2 tryby, "Mono" oraz "Multiplayer". W "Mono" naszymprzeciwnikiem jest komputer, w "Multi" - gracze w sieci. Na uwagę zasługuje rozbudowany dział "Options", gdzie możnadostosować bardzo dokładnie do swoich potrzeb cały interfejs:czułość myszy (bardzo ważne, gdyż przy jej pomocy sterujemy całymprocesem budowy), ustawienie kamery, sposób obracania się klocków)oraz wszelkie ustawienia graficzne oraz audio. Przed decydującą rozgrywką zalecam skorzystać z Tutoriala, dziękiktóremu w szybszy sposób opanujemy umiejętność stawiania wysokichbudowli. Uwaga: Odnośnik "Pobierz wersję bezpłatną" prowadzi do opisu gry nastronie autora. W celu jej pobrania należy wybrać "Bontago.exe",następnie "Accept Terms", dokonać krótkiej, bezpłatnej rejestracjii zatwierdzić swoje dane.

Udostępnij
Bontago 1.1 nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań6 447
Data aktualizacji6 paź 2006
Rozmiar pliku23.03 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEKzSYzb