WindowsGryStrategiczneBontago 1.1

Bontago 1.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bontago to połączenie tetrisa i puzzli z gatunkiem RTS (Real-Time Strategy). Zadaniem gracza jest ustawienie jak najwyższej budowli z sześciennych klocków o niesystematycznych kształtach, dodatkowo pojawiających się na ekranie losowo. Niby proste, ale...

Pojawiające się klocki, oprócz różnej budowy, cechują się niezwykłą elastycznością w związku z czym ustawianie ich jednego na drugim staje się jeszcze trudniejsze, ponieważ z łatwością odbijają się one od siebie i upadają na ziemię. Rozgrywka odbywa się na ściśle określonym obszarze (arenie), poza który nie wolno wyjść z naszą budowlą. Klocki pojawiają się bardzo szybko, więc trzeba szybko podejmować decyzję o ich potencjalnym ułożeniu. Do wyboru mamy 2 tryby, "Mono" oraz "Multiplayer". W "Mono" naszym przeciwnikiem jest komputer, w "Multi" - gracze w sieci. Na uwagę zasługuje rozbudowany dział "Options", gdzie można dostosować bardzo dokładnie do swoich potrzeb cały interfejs: czułość myszy (bardzo ważne, gdyż przy jej pomocy sterujemy całym procesem budowy), ustawienie kamery, sposób obracania się klocków) oraz wszelkie ustawienia graficzne oraz audio. Przed decydującą rozgrywką zalecam skorzystać z Tutoriala, dzięki któremu w szybszy sposób opanujemy umiejętność stawiania wysokich budowli. Uwaga: Odnośnik "Pobierz wersję bezpłatną" prowadzi do opisu gry na stronie autora. W celu jej pobrania należy wybrać "Bontago.exe", następnie "Accept Terms", dokonać krótkiej, bezpłatnej rejestracji i zatwierdzić swoje dane.

Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań6 452
Data aktualizacji6 paź 2006
Rozmiar pliku23.03 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)