iOSGryStrategiczneBoom Beach
Boom Beach ikona

Boom Beach49.84

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Boom Beach to gra strategiczno-wojenna, w której budujemy własne imperium na wyspach, broniąc naszej bazy i rozbudowując armię, aby podbijać sąsiednie terytoria.

Gdy zainstalujemy grę, czeka nas krótki samouczek, w którym zostaną nam zaprezentowane zasady budowania obiektów oraz jednostek wojskowych, a także prowadzenia walki. Stoczymy też przykładową batalię: odpierając atak wroga i wyprawiając się na jego wyspę.

Później gra pozwoli nam na nieco więcej samodzielności, choć nadal będziemy otrzymywać podpowiedzi, jaki powinien być kolejny krok. Będziemy jednocześnie powiększać naszą bazę, budując nie tylko np. nowe radary do wykrywania wroga, ale też np. ośrodki szkolenia nowych żołnierzy, stocznie, kopalnie złota itp. To wszystko jest potrzebne, aby rosnąć w siłę i móc nie tylko się bronić, ale też atakować. Do gry potrzebne są pieniądze, które zdobywać będziemy wygrywając kolejne bitwy. Można też skorzystać z modułu mikropłatności, dzięki któremu np. skrócimy czas budowy danego obiektu lub szybciej zyskamy dostęp do nowego rodzaju żołnierzy w naszej armii.

Boom Beach jest oprawiona w świetną szatę graficzną, wyglądającą komiksowo i bardzo przyjaźnie dla oka. Grze towarzyszy też ciekawa muzyka, co sprawia, że przygoda z Boom Beach jest bardzo przyjemna i trudno się oderwać od tej gry. Dla tych, którzy lubią rywalizować ze znajomymi, przewidziano opcję zintegrowania aplikacji z usługą Gry Google Play, co pozwoli na bieżąco zapisywać wyniki w google'owej chmurze i porównywać je z tymi, które osiągają nasi znajomi.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSupercell
Liczba pobrań10
Data aktualizacji21 wrz 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Boom Beach ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)