iOSAkcesoriaPrzechowywanie w chmurzeBox for iPhone and iPad
Box for iPhone and iPad ikona

Box for iPhone and iPad5.15.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Box to oficjalna aplikacja do obsługi chmury o tej samej nazwie. Z jej poziomu możemy zarządzać naszymi plikami zgromadzonymi w jej pamięci. Niestety program nie wykorzystuje najnowszych możliwości iOS, przez co jego możliwości są ograniczone względem wersji na inne systemy.

Aplikacja pozwala nam wykonywać proste operacje na plikach w obrębie chmury. Możemy je kopiować, przenosić, zmieniać nazwę. Niestety nie pobierzemy ich do pamięci telefonu, aby udostępnić w innej aplikacji. Możemy skorzystać jedynie z trybu offline. Zabrakło również możliwości udostępniania plików.

Przydatnym rozwiązaniem jest wsparcie dla programów poprzez usługę OneCloud. Współpracuje z nią wiele popularnych aplikacji. Wśród wad Boksa należy wspomnieć także o braku wsparcia dla nowego API iOS 8.0. W skutek tego nie prześlemy do programu plików z innych aplikacji. Box sprawuje się dobrze jako prosty czytnik, zapewniający nam dostęp do danych w chmurze. Konkurencyjne aplikacje, jak i sam iOS pozwalają jednak na więcej.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentBox, Inc.
Liczba pobrań99
Data aktualizacji8 wrz 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Box for iPhone and iPad ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)