bDTZYphN

Boxen0.8.2

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Klasyczne nawet gry stają się czymś zupełnie innym, kiedy dorobić do nich małpy. Bezpłatny projekt Boxen idzie tym właśnie ciekawym torem, w głównej roli zwierzaka obsługującego studnię rodem z Tetrisa obsadzając zwinnego ssaka z długim ogonem. Bohaterka dzieła buja się na lianie, równocześnie starając się tak dopasowywać zrzut kolorowych elementów, aby zestawić ze sobą te jednej barwy. Wtedy bowiem znikają.

bDTZYphP

Za zmianą realiów zabawy poszły i dalsze modyfikacje rozgrywki. Nie gramy na punkty, starając się przetrwać jak najdłużej oraz układać klocki w linie. Przechodzimy po kolei coraz trudniejsze układy, w możliwie jak najszybszym czasie dążąc do usunięcia z ekranu bloczków z minami. Wiąże się z tym bujanie dookoła, ciskanie plus wpychanie z impetem obiektów o identycznej barwie. Zgromadzić należy takie minimum cztery.

Część klocków przypomina te z klasycznej rosyjskiej gry zręcznościowej, inne są mniej standardowe, typu różnej wielkości koła zębate. Z czasem dochodzą najprzeróżniejsze udziwnienia, niczym przykładowo bloczki pokryte klejem albo bomby. Niespiesznie da się pokonać każdy poziom, o ile oczywiście rozrzutność małpki nie doprowadzi do przepełnienia studni. Boxen to naprawdę sympatyczna, odprężająca propozycja na PC.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Boxen 0.8.2wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
ProducentImpbox Games
Liczba pobrań88
Data aktualizacji15 lut 2016
Rozmiar pliku11.27 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTZYpiu
bDTZYpiL