MacOSProgramowanieEdytory dla programistówBrackets

Brackets1.14.2

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Brackets to nowoczesny edytor tekstu, kierowany w głównej mierze do programistów i twórców stron internetowych. Stworzony został przez firmę Adobe, która udostępniła go bezpłatnie na zasadach open source.

Aplikacja stworzona została z wykorzystaniem takich technologii jak HTML, CSS oraz Javascript i dostępna jest dla wszystkich najpopularniejszych platform systemowych (Windows, Linux i Mac OS). Charakteryzuje się ona lekkością i dużą szybkością działania, umożliwiając wygodną pracę z prostymi, a także bardziej rozbudowanymi projektami. Brackets wyposażony został w prosty menedżer projektów, umożliwiający komfortową pracę w jednym oknie programu z wieloma plikami z kodem źródłowym.

Ponadto program oferuje mechanizmy kolorowa składni dla najpopularniejszych języków programowania, podpowiadania kodu i parametrów, automatycznego domykania nawiasów, a także wiele innych funkcji, pozwalających dostosowywać wygląd edytora. Użytkownik może m.in. dostosowywać rozmiar wcięć, jak również ogólną kolorystykę programu. W Brackets nie zabrakło także narzędzi do debugowania oraz szybkiego podglądu efektów pracy webmastera w oknie przeglądarki (bez konieczności odświeżania strony).

Wszystkie wymienione zalety aplikacji potęguje dodatkowo przejrzysty interfejs graficzny, dostępny w polskiej wersji językowej oraz obsługa rozszerzeń, dających możliwość łatwej rozbudowy edytora o kolejne funkcje.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 546
Data aktualizacji16 lut 2021
Rozmiar pliku74.22 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)