Brak internetu w UPC. Trwa awaria w dużych miastach (aktualizacja)

Brak internetu w UPC. Trwa awaria w dużych miastach (aktualizacja)

Trwa awaria UPC
Trwa awaria UPC
Źródło zdjęć: © downdetector
Oskar Ziomek
15.06.2022 09:50, aktualizacja: 15.06.2022 10:51

UPC zmaga się z awarią, w wyniku której klienci nie mają dostępu do internetu, a sporadycznie także telewizji - wynika z raportów w sieci. Problem zaczął się około godziny 9:00 i od tamtego czasu został odnotowany przez ponad 200 klientów.

UPC ma problem z internetem, głównie w dużych miastach - wynika z napływających na bieżąco raportów do serwisu downdetector. W chwili pisania niniejszego tekstu usterkę zgłosiło już kilkaset osób, między innymi z Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Lublina i okolic Katowic. Znakomita większość sygnalizuje tylko awarię internetu UPC, ale niektórzy także telewizji.

Po tempie przyrostu liczby zgłoszeń awarii UPC (zauważalnym, ale jednak nie rekordowym), można sądzić, że usterka jest stosunkowo niewielka lub dotyczy tylko wybranych użytkowników. Raporty zaczęły napływać do sieci około godziny 9:00.

Trwa awaria UPC
Trwa awaria UPC© downdetector

Na tę chwilę trudno powiedzieć, jak długo potrwają problemy z internetem dla klientów UPC. Będziemy śledzić ten temat i aktualizować niniejszą publikację, kiedy pojawią się nowe informacje. W tym momencie w mediach społecznościowych UPC nie znaleźliśmy żadnego komentarza w sprawie awarii.

Aktualizacja, godz. 10:50

Jak wynika ze stale aktualizowanej liczby raportów o awarii UPC w serwisie downdetector, problemy zostały już najprawdopodobniej opanowane. W ostatnim czasie do serwisu trafiło tylko kilkanaście zgłoszeń, toteż zakładamy, że klienci UPC mają już bezproblemowy dostęp do internetu i telewizji, a zgłaszane na bieżąco przypadki są incydentalne.

Oskar Ziomek, redaktor prowadzący dobreprogramy.pl

Programy

Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (33)