Brak pomysłu na prezent na Dzień Dziecka? Może tablet graficzny ze zniżką edukacyjną?

Brak pomysłu na prezent na Dzień Dziecka? Może tablet graficzny ze zniżką edukacyjną?19.05.2016 17:59
Brak pomysłu na prezent na Dzień Dziecka? Może tablet graficzny ze zniżką edukacyjną?

Do końca maja uczniowie, studenci i nauczyciele mogą skorzystać z oferty edukacyjnej na tablety graficzne firmy Wacom. Wybrane modele tabletów dostępne są ze zniżką ok. 10%, niektóre w pakiecie mają dodatkowo oprogramowanie firmy Corel.

Spektrum produktów dostępnych w ramach oferty edukacyjnej jest bardzo szerokie. Od podstawowego tabletu piórkowego Intuos Draw S (rozmiar A6) za 268 zł, poprzez bardzo udaną, piórkowo-dotykową rodzinę Intuos Art/Photo/Comic w rozmiarach S (A6) za 383 zł lub M (A5) za 764 zł z oprogramowaniem odpowiednio: Corel Painter Essentials 5, Corel PaintShop Pro X8 i Corel AfterShot Pro 2 lub Clip Studio Paint Pro i Anime Studio Debut, kończąc na najbardziej zaawansowanych Intuos PRO i Intuos XL w różnych wariantach od M (A5) do XL (A3) i cenach od 799 zł do 2816 zł.

350177406067435457

Z oferty edukacyjnej mogą skorzystać uczniowie, studenci, nauczyciele, szkoły, uczelnie państwowe i prywatne z dziennym trybem nauczania, przedszkola, ośrodki kształcenia dorosłych, szkoły dla osób niepełnosprawnych, kolegia nauczycielskie, instytucje oświatowe, publiczne zakłady badawcze. Warunkiem uzyskania ceny edukacyjnej jest zakup produktu na jedną z wyżej wymienionych instytucji edukacyjnej, a w przypadku osób fizycznych przesłanie zdjęcia/skanu ważnej legitymacji nauczyciela (zaświadczenia), uczniowskiej bądź studenckiej. Przy czym oferta dla osób fizycznych obowiązuje jedynie do końca maja.

Oferta jest interesująca nie tylko ze względu na same tablety, ale i dostarczane wraz z niektórymi modelami oprogramowanie. To paradoks, ale gdyby chcieć je bowiem nabyć osobno kosztowałyby to nawet więcej niż tablety Wacoma z którym są dostarczane. Przykładowo Corel PaintShop Pro X8 wraz z Corel After Shot Pro 3 (co prawda nowsza wersja) kosztuje razem około 550 zł, a najtańszy tablet z którym można je kupić 383 zł. Można więc powiedzieć, że oszczędzamy 180 zł, a tablet dostajemy gratis. To oczywiście przejaskrawione uproszczenie, ale coś w tym jest. W przypadku Clip Studio Paint i Anime Studio Debut programy kosztują tyle co tablet. Z kolei w przypadku świetnego Corel Painter Essentials 5, za którego trzeba zapłacić w sklepie ok. 240 zł, najtańszy tablet efektywnie kosztować nas będzie raptem 140 zł. Jakby więc nie patrzeć są to ciekawe propozycje.

Zatem jeżeli nie macie jeszcze pomysłu na kreatywny prezent dla swojego dziecka, bądź po prostu dla siebie, to może warto się zastanowić nad tą ofertą. Czas jest jeszcze do końca maja, a więcej szczegółów możecie znaleźć na stronach sklepu pixonet.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (45)