Blog flesz
liczba publikacji: 17pierwszy wpis: 3 Listopada 2014ostatni wpis: 22 Lutego 2015

Tygodniowe wideo podsumowanie blogów.

Blog flesz (15-21.02.15)

Witam w kolejnym podsumowaniu blogów z ostatniego tygodnia. Tak jak poprzednio, mieliśmy sporo świetnych wpisów, które zostały docenione na głównej stronie bloga. Nie słabnie również profesjonalizm i najciekawsze publikacje również były widoczne na stronie głównej portalu. Tematyka, to głównie sprzęt i urządzenia mobilne, które wraz podejściem hobbystycznym, były inspiracjami dla wielu naszych blogerów.

Blog flesz (08-14.02.15)

Witam w kolejnym podsumowaniu blogów portalu dobreprogramy.pl. Jak co tydzień możecie tutaj znaleźć zestawienie wpisów, które zostały opublikowane na głównej stronie bloga. Jak widać nasze poletko obrodziło i otrzymaliśmy całkiem sporo dobrych wpisów. Aż sześć z nich znalazło się na głównej stronie portalu, co nie oznacza że pozostałe nie były ciekawe. Dość dużo było tekstów dotyczących porad, internetu i sprzętu. Najwięcej jednak było oznaczonych tagiem "inne", choć były też akcenty linuksowe.

Co polecam

Blog flesz (01-07.02.15)

Witam w kolejnym blogowym podsumowaniu wideo. Ostatni tydzień nie przyniósł zbyt dużo nowych publikacji i widać pewną stagnację. Wygląda na to, że jesteśmy świadkami sezonu ogórkowego w świecie blogerów DP, a pewnie nie bez znaczenia jest również ColdZlot, który zebrał najaktywniejszych blogowiczów.

Blog flesz (25-31.01.15)

Witam w kolejnym podsumowaniu blogów dobrychprogramów z ostatniego tygodnia. Ilość wpisów utrzymuje się ostatnio na podobnym poziomie. Wybierane tematy były dość zróżnicowane i trudno wskazać ten dominujący, a pisaliście o urządzeniach mobilnych, grach, poradach czy wciąż gorącym temacie Windows 10 TP. W każdym razie przywitaliśmy kolejnych nowych blogerów i z tego trzeba się cieszyć. Jeżeli nadal nie zaczęliście pisać swojego "dziennika sieciowego", to gorąco zachęcam i czekam na Wasze ciekawe wpisy.

Co polecam

Blog flesz (18-24.01.15)

Witam w kolejnym zestawieniu blogów DP z ostatniego tygodnia. Łączna ilość wpisów pozostała bez zmian, natomiast pojawiło się więcej wyróżnionych na głównej stronie portalu. Tak jak poprzednio, najwięcej publikacji zostało otagowane "sprzętem", a tymczasem "oprogramowanie" zostało zepchnięte na margines. Pojawiło się sporo ciekawych wpisów, dotykających tematów ośmiobitowej rozrywki, co przywołało miłe wspomnienia z mołodzieńczych lat.

Blog flesz (11-17.01.15)

Witam w kolejnym wydania podsumowania blogów DP z ostatniego tygodnia. Blogerzy "wyprodukowali" kilka wpisów więcej niż ostatnio, niestety nie wszystkie dostały się się na główną bloga. Ale nic straconego - przed Wami nowy tydzień i wystarczy się troszeczkę bardziej przyłożyć do swojej twórczości, a na pewno zostaniecie docenieni. Na głównej stronie portalu pojawia się ostatnio coraz mniej blogów, ale mam nadzieję, że szybko się to zmieni - bo pracujecie już nad tymi bestsellerami.

Blog flesz (04-10.01.15)

Witam w kolejnym podsumowania blogów z ostatniego tygodnia. Jak zwykle przybyło wiele świetnych publikacji, dołączyło do nas również nowe grono blogerów - witamy i czekamy na Wasze teksty. Tematyka wpisów utrzymała się w obszarze sprzętowo-mobilnym z porcją aplikacji czysto rozrywkowych, czyli gier. Na głównej stronie portalu pojawił się jeden wpis więcej niż poprzednio, ale za to na głównej bloga wylądowało kilka pozycji mniej. Związane było to z mniejszą ilością wszystkich publikacji, których było mniej o prawie 35%.

Blog flesz (28.12.14-03.01.15) oraz jak to jest zrobione

Witam w co tygodniowym zestawieniu blogów dobrychprogramów. Jak pewnie zauważyliście, ostatni tydzień sprzyjał twórczości i pojawiło się sporo wpisów, jak również dołączyli do nas nowi blogerzy - witamy! Niestety przynajmniej jeden zadeklarował odejście, szkoda. Mimo dużej liczby publikacji, tylko kilka z nich dostało się na główną stronę portalu. Za to sporo zostało wyróżnionych umieszczeniem na głównej stronie bloga.

Blog flesz (21-27.12.14)

Witam w kolejnym podsumowania blogów dobrychprogramów z ostatniego tygodnia. Mimo świątecznego okresu i wielu spraw na głowie, nasi blogerzy nie zawiedli. Pojawiło się wiele ciekawych wpisów o tematyce sprzętowo - mobilnej z internetem na dokładkę. Całkiem sporo publikacji znalazło się na głównej stronie portalu, które zostały docenione przez redakcję.

Moim zdaniem

Przepraszam, że się powtarzam, ale nie mogłem przejść obojętnie - Panie Specjalista ds. teleinformatycznych - daje Pan zły przykład - 3MB obraz png w publikacji.

Blog flesz (14-20.12.14)

Zapraszam na kolejne podsumowanie blogów z ostatniego tygodnia. Po ostatnich zachętach redakcji i wprowadzeniu "odznak", pojawiły się pierwsze wpisy nowych blogerów, jak i tych trochę uśpionych - wygląda na to, że przerwali swoją hibernację :-) Ilość wpisów była troszkę mniejsza niż przed tygodniem, ale nadal jest dobrze. Jeżeli chodzi o tematykę, to przeważały wpisy o tematach związanych z urządzeniami mobilnymi oraz systemami linuksowymi. Może nowy rok będzie wreszcie rokiem Linux-a?