Brawlhalla

WindowsGryBijatykiBrawlhalla
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Brawlhalla to darmowa propozycja dla tych wszystkich, którzy szukają dość ciekawej imprezowej bijatyki, wzorowanej przy okazji na takich konsolowych, czyli z walką na kilka osób na wielopoziomowych arenach. Na pierwszym planie jest zawsze szybka akcja, z błyskawicznie wyprowadzanymi łańcuszkami ciosów wymierzanymi w przeciwników przez różne przepięknie rozrysowane, dwuwymiarowe postacie.

Zabawa możliwa jest tutaj w kilku trybach. Podstawowy to wieloosobowe kanapowe szaleństwo, czyli rywalizacja graczy siedzących przed komputerem ramię w ramię, z ewentualnym udziałem botów, czyli wojowników sterowanych przez komputer. Mamy także opcję grania w pojedynkę, ale najbardziej cieszy oczywiście rozgrywka online, gdzie w 8 wojowników robi się naprawdę gorąco. Jeśli marzy się komuś mistrzostwo, występują także rankingi najlepszych zawodników. Są też gry na zasadach własnych.

Do wyboru jest przeszło 20 postaci, każda starannie animowana oraz oferująca inne zagrania czy moce specjalne. Wzorowane są na klasycznych bohaterów komiksów, kreskówek lub książek, z rycerzami, kosmitami, piratami albo minotaurami, by wymienić kilku. Dodatkowo na arenach porozrzucano różnorakie potężne bronie. Projekt rozwijany jest z mikrotransakcji, ale zakupy za prawdziwe pieniądze nie mają wpływu na przebieg bitew. Nabywa się tu przede wszystkim alternatywne stroje dla herosów.

Młodzi i ambitni producenci zapewniają, że Brawlhalla będzie stale rozwijana, ponieważ mają też zamiar mocno promować swoją produkcję jako idealną pozycję na turnieje eSportowe. W popularyzacji tytułu może pomóc oczywiście model Free-2-Play, w którym został on wypuszczony. Przy bezpłatnej grze, nie istnieje bariera przystąpienia do zabawy. Trzeba po prostu zainstalować bijatykę i spróbować, czy to coś dla gracza.

Minimalne wymagania systemowe:

  • 1 GB RAM

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań193
Data aktualizacji9 lis 2015
Rozmiar pliku174.00 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)