Alert o "ataku obcych". Brazylijskie służby wydały komunikat
W co najmniej siedmiu miastach Brazylii mieszkańcy odebrali fałszywe komunikaty alarmowe po włamaniu do krajowego systemu ostrzegania - podał serwis g1. W jednej z wiadomości pojawiła się nawet wzmianka o "ataku obcych", choć służby zaznaczyły, że alerty nie miały związku z żadnym realnym zagrożeniem.