WindowsGryZręcznościoweBricker

Bricker

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bricker to przeróbka popularnej gry Arkanoid stworzony przez ambitny, polski zespół Evermotion, który całkiem niedawno zdecydował się pisać gry. Jak przystało na Arkanoid zadaniem gracza jest zniszczenie klocków znajdujących się na planszy za pomocą piłki odbijanej od poduszki. Za zbijane klocki przyznawane są punkty, a po wyczyszczeniu całej planszy gracz przenoszony jest do kolejnego poziomu. W trakcie gry mogą pojawić się również potwory, za których trafienie zostaniemy nagrodzeni bonusowymi punktami. Dodatkowo pod niektórymi klockami ukrywają się specjalne funkcje, które pozwalają m. in. na strzelanie do klocków, przyklejanie piłeczki do poduszki, spowalnianie ruchu czy klonowanie piłki. Bricker oferuje bardzo ładną oprawę graficzną i dźwiękową, a dzięki 31 mapom dobrą rozrywkę na cały weekend.

Wymagania systemowe: - procesor klasy Intel Pentium 1 Ghz - 512 pamięci RAM - karta graficzna z obsługą PixelShader 2.0 - 30 MB wolnej przestrzeni dyskowej

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań17 302
Data aktualizacji16 lis 2007
Rozmiar pliku7.00 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)