iOSZakupySklepyBriju
Briju ikona

Briju3.15.6

  • Slider item

Briju to aplikacja, dzięki której można dołączyć do programu lojalnościowego sieci sklepów Briju, w których znajdziemy biżuterię, diamenty, zegarki i nie tylko.

Kupuj taniej w Briju

Standardowo za zakupy w Briju otrzymujemy punkty (jeden za każdą wydaną złotówke), które możemy wymieniać na rozmaite nagrody i bonusy. Każdy, kto posiada konto w aplikacji Briju zyskuje dostęp do jednego z czterech progów rabatowych w zależności od liczby uzbieranych punktów (maksymalnie można obniżyć cenę produktu nawet o 15 procent).

Briju oddaje do dyspozycji także rozmaite kupony rabatowe, wiec możemy nabyć wybrane towary w niższych cenach. Podczas korzystania z aplikacji zapoznamy się także z ofertami promocyjnymi, a także wypełnimy ankiety, w których wyrazimy swoje opinie na temat jakości produktów oferowanych przez Briju.

Dodatkowe funkcje

Aplikacja zapewnia dostęp do historii zakupów użytkownika, sprawdzenia salda punktów i przysługujących zniżkach, posiadanych kuponach i nie tylko. Ponadto bez problemu sprawdzimy, gdzie znajduje się najbliższy salon Briju.

Najważniejsze cechy:

  • kupuj w Briju i zbieraj punkty, które wymienisz na nagrody
  • cztery progi rabatowe
  • możliwość zapoznania się z ofertą promocyjną
  • dostęp do historii zakupów, salda punktów i nie tylko
  • wszystkie funkcje programu są dostępne za darmo
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentBriju
Liczba pobrań19
Data aktualizacji26 sie 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Briju ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)